GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobre gry na taki sprzęt

27.07.2010
15:27
smile
[1]

Devorels [ Rock Star ]

Dobre gry na taki sprzęt

Mam problem,Mianowicie nie mam w co grać
Więc proszę o propozycje na ten sprzęt : Intel Pentium 4CUP 2.00GHz , 512 Mb RAM
Karta Graficzna NVIDIA GeForce 4 MX.
Chcę jakiś fajnych gier które mogą wciągnąć na wiecej niz 2 godziny :D

27.07.2010
15:29
smile
[2]

Nomad Devil [ Junior ]

Diablo 2
Heroes Of Might And Magic 3
Need For Speed Underground 2
Max Payne 1 i 2
Call Of Duty + United Offensive
Sacred
Prince Of Persia The Two Thrones

27.07.2010
15:32
[3]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

PoP'a nie uruchomi na tej karcie.
Przynajmniej u mnie nie chciała się uruchomić 8 lat temu :)

27.07.2010
15:39
[4]

redan [ Wiking ]

- Torchlight
- XIII
- Call of Duty 1 i 2
- Medal of Honor 1 i 2
- Fable
- Call of Juarez
- Far Cry
- gry serii Lego
- Tomb Raider Legend
- Prince of Persia: Pisaki czasu
- Mafia
- Doom3
- Kotor 1 i 2
- GTA VC / SA

27.07.2010
15:42
[5]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Mount & Blade Ogniem i Mieczem lub Mount Blade Warband
Fahrenheit
Gothic I-IINK
Ojciec Chrzestny I
Brothers in Arms RTH30 i EIB

27.07.2010
16:10
[6]

Devorels [ Rock Star ]

A Tony Hawk Underground 2 wejdzie ?

27.07.2010
16:16
[7]

kefirek09 [ Senator ]

Mam problem, Mianowicie nie mam w co grać

[*]

27.07.2010
16:19
[8]

Endex [ Generaďż˝ ]

Z tego co napisał redan to:
Raczej nie pójdzie:
- Torchlight (ma niby niskie wymagania, ale to są wymagania dla uruchomienia gry, a nie do grania)
- Call of Juarez (karta grafiki za słaba)
- Call of Duty 2 (może na minimum Ci ruszy)
- Doom3 (karta grafiki)
- Tomb Raider Legend (z opcją nextgenu to na pewno nie pograsz, ale nie wiem jak z normalna grafiką)
Reszta powinna Ci z jego listy wejść, ale nie każdą grę pograsz z dobrymi ustawieniami.
Coś fajnego?
- Freedom Fighters
- Seria Hitman
- Diablo 1 i 2
- I Ninja
- Starcrafty i Warcrafty
- Morrowind
Powalone tyle kiedyś grałem na starszym komputerze, a już większości nie pamiętam nie licząc większych hitów (dla mnie oczywiście) które w większości już tutaj zostały wypisane. Jak osoba wyżej polecam także Gothic 1 i 2 :)

27.07.2010
17:47
smile
[9]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Bad Boys fajna gra napewno Ci sie odpali

27.07.2010
22:49
[10]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

mario for ever
Shogun Total War
Mediewal Total War
Worms,np.3,3D
StarCraft 1
GTA 1,2,3,Vice city
NFS Carbon(miałem gorszego kompa i mi odpaliło.fakt ładowało mi 10 minut,ale przeszedłem na tamtym sprzęcie całą gre xD )
Devorels----- na google posprawdzaj parametry gier,w które chciałbyś zagrać.

27.07.2010
22:52
[11]

BlackBolt [ Senator ]

Fable normalnie nie pójdzie. Gra wymaga, żeby grafika wspierała Pixel Shader, a GF 4 MX nie ma shaderów.

28.07.2010
13:52
[12]

Devorels [ Rock Star ]

A DRIV3ER Prince Of Persia Piask czasu i true Crime Streets Of Los Angeles I Guitar Hero III Na kompa (trzeba mieć gitare ? na PC)

28.07.2010
14:59
[13]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

KuboL|Bambol -> Jedynie Pisaki czasu nie będą działać, reszta trylogii będzie ładnie hulać.

- Doom3 (karta grafiki) -> Pójdzie Doom 3 działa na kartach bez SM, nawet nowszy Prey pójdzie.

28.07.2010
16:07
[14]

Devorels [ Rock Star ]

To znaczy że POP Dusza Wojownika bedzie działać ?

28.07.2010
16:17
smile
[15]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Będzie :) na 100000% nawet kumpel grał w tą grę na takiej karcie.

28.07.2010
16:18
[16]

krukilis [ Konsul ]

Unreal Tournament. Gra w sieci na pewno szybko Ci sie nie znudzi, choc oczywiscie co kto lubi ;)

28.07.2010
16:27
[17]

Endex [ Generaďż˝ ]

Lukas172 - pójść pójdzie, ale nawet na minimum nie pogra sobie w zadowalającej prędkości.
Ja Doom3 i Preya miałem na moim starym GF FX5200 128MB i Doom na minimalnych nie działał aż tak dobrze jakby sie chciało, a co dopiero Prey. Na minimum był niegrywalny.
Mimo iż GF FX5200 za dobry nie był, to był mocniejszy niż GF4MX.
Tak jak pisałem, karta graficzna jest za słaba by mógł grać w tą grę :) No chyba, że będzie jakaś niespodzianka.

28.07.2010
16:43
[18]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Endex --> Co do Prey'a :
'A o klasie tej gry świadczy też świetna optymalizacja - działa ona nawet na sprzęcie i słabszym - spokojnie wystarczy Intel 3 1Ghz, 256MB RAM, GF 4MX. Komentarz zbędny, prawda?'

Doom 3 u kolegi na tej samej karcie działał zadowalająco na minimum ba niektóre opcje miał na średnie (2 chyba) ,a gra wyciągała 30 kl/sek

P.S. FX5200 obsługuje SM 2.0 więc możliwe ,że w w/w grach technologia ta była wymuszana ,a że FX5200 jak każdy GF FX w dx9 to wydajnościowa kupa no to możliwe ,że takie były tego efekty...

29.07.2010
14:41
[19]

Devorels [ Rock Star ]

Czy jakaś gra z serii Prince Of Persja wejdzie na tego kompa ?/

29.07.2010
15:19
smile
[20]

Devorels [ Rock Star ]

UP


Czy jakaś gra z serii Prince Of Persja wejdzie na tego kompa ??? Jak nie to dajcie propozycje jakieś gry która wciąga tak jak każde dobre gta !!!

29.07.2010
15:43
smile
[21]

Devorels [ Rock Star ]

------------------->

Przy tescie to jedyny błąd w PoP Dusza Wojownika tak samo w Dwa trony !!!

Jest szansa że ruszy ?


Dobre gry na taki sprzęt - Devorels
29.07.2010
15:45
[22]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

TMNT(Wojownicze Żółwie Ninja)najnowsze.

29.07.2010
15:50
[23]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Gta San Andreas ci ruszy ( sam grałem na Athlonie XP 1,4 , 384 ram i G4MX )

29.07.2010
16:00
smile
[24]

pecet007 [ Fallout NV ]

Właśnie zacząłem grać w Simcity 4 i mogę tylko polecić, przynajmniej takie pierwsze wrażenia :)

29.07.2010
16:01
smile
[25]

Devorels [ Rock Star ]

Wiem ze gta ruszy ale ja sie pytam czy PoP dusza wojownika mi ruszy

29.07.2010
16:20
[26]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Counter-Strike 1.6
Day of Deaft
Diablo II + LOD
Half-Life (podstawka + blue shift + opposing force)
Team Fortress Classic

29.07.2010
16:41
[27]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Napewno SimCity 4 ci ruszy, a gierka fajna.

29.07.2010
16:57
smile
[28]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Ruszy choć pewnie na minimum bo nie dość ,że masz MX440 to jeszcze w wersji SE... ale pójść musi pójść bo gra nie wymaga Shadera.

EDYTA.[26] : Kupię Fallout Apokalipsa i Earth a reszta to gnioty... - =D=2

Doskonale pamiętam ten wątek. :D

29.07.2010
17:28
smile
[29]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

Morrowind + ~10-20 GB modów i po wakacjach...

01.08.2010
11:06
smile
[30]

Devorels [ Rock Star ]

a Tony Hawk's American Wasteland Wejdzie ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.