
Devorels [ Rock Star ]
Dobre gry na taki sprzęt
Mam problem,Mianowicie nie mam w co grać
Więc proszę o propozycje na ten sprzęt : Intel Pentium 4CUP 2.00GHz , 512 Mb RAM
Karta Graficzna NVIDIA GeForce 4 MX.
Chcę jakiś fajnych gier które mogą wciągnąć na wiecej niz 2 godziny :D

Nomad Devil [ Junior ]
Diablo 2
Heroes Of Might And Magic 3
Need For Speed Underground 2
Max Payne 1 i 2
Call Of Duty + United Offensive
Sacred
Prince Of Persia The Two Thrones
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
PoP'a nie uruchomi na tej karcie.
Przynajmniej u mnie nie chciała się uruchomić 8 lat temu :)
redan [ Wiking ]
- Torchlight
- XIII
- Call of Duty 1 i 2
- Medal of Honor 1 i 2
- Fable
- Call of Juarez
- Far Cry
- gry serii Lego
- Tomb Raider Legend
- Prince of Persia: Pisaki czasu
- Mafia
- Doom3
- Kotor 1 i 2
- GTA VC / SA
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Mount & Blade Ogniem i Mieczem lub Mount Blade Warband
Fahrenheit
Gothic I-IINK
Ojciec Chrzestny I
Brothers in Arms RTH30 i EIB
Devorels [ Rock Star ]
A Tony Hawk Underground 2 wejdzie ?
kefirek09 [ Senator ]
Mam problem, Mianowicie nie mam w co grać
[*]
Endex [ Generaďż˝ ]
Z tego co napisał redan to:
Raczej nie pójdzie:
- Torchlight (ma niby niskie wymagania, ale to są wymagania dla uruchomienia gry, a nie do grania)
- Call of Juarez (karta grafiki za słaba)
- Call of Duty 2 (może na minimum Ci ruszy)
- Doom3 (karta grafiki)
- Tomb Raider Legend (z opcją nextgenu to na pewno nie pograsz, ale nie wiem jak z normalna grafiką)
Reszta powinna Ci z jego listy wejść, ale nie każdą grę pograsz z dobrymi ustawieniami.
Coś fajnego?
- Freedom Fighters
- Seria Hitman
- Diablo 1 i 2
- I Ninja
- Starcrafty i Warcrafty
- Morrowind
Powalone tyle kiedyś grałem na starszym komputerze, a już większości nie pamiętam nie licząc większych hitów (dla mnie oczywiście) które w większości już tutaj zostały wypisane. Jak osoba wyżej polecam także Gothic 1 i 2 :)

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]
Bad Boys fajna gra napewno Ci sie odpali
kozi3000 [ Generaďż˝ ]
mario for ever
Shogun Total War
Mediewal Total War
Worms,np.3,3D
StarCraft 1
GTA 1,2,3,Vice city
NFS Carbon(miałem gorszego kompa i mi odpaliło.fakt ładowało mi 10 minut,ale przeszedłem na tamtym sprzęcie całą gre xD )
Devorels----- na google posprawdzaj parametry gier,w które chciałbyś zagrać.
BlackBolt [ Senator ]
Fable normalnie nie pójdzie. Gra wymaga, żeby grafika wspierała Pixel Shader, a GF 4 MX nie ma shaderów.
Devorels [ Rock Star ]
A DRIV3ER Prince Of Persia Piask czasu i true Crime Streets Of Los Angeles I Guitar Hero III Na kompa (trzeba mieć gitare ? na PC)
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
KuboL|Bambol -> Jedynie Pisaki czasu nie będą działać, reszta trylogii będzie ładnie hulać.
- Doom3 (karta grafiki) -> Pójdzie Doom 3 działa na kartach bez SM, nawet nowszy Prey pójdzie.
Devorels [ Rock Star ]
To znaczy że POP Dusza Wojownika bedzie działać ?

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Będzie :) na 100000% nawet kumpel grał w tą grę na takiej karcie.
krukilis [ Konsul ]
Unreal Tournament. Gra w sieci na pewno szybko Ci sie nie znudzi, choc oczywiscie co kto lubi ;)
Endex [ Generaďż˝ ]
Lukas172 - pójść pójdzie, ale nawet na minimum nie pogra sobie w zadowalającej prędkości.
Ja Doom3 i Preya miałem na moim starym GF FX5200 128MB i Doom na minimalnych nie działał aż tak dobrze jakby sie chciało, a co dopiero Prey. Na minimum był niegrywalny.
Mimo iż GF FX5200 za dobry nie był, to był mocniejszy niż GF4MX.
Tak jak pisałem, karta graficzna jest za słaba by mógł grać w tą grę :) No chyba, że będzie jakaś niespodzianka.
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Endex --> Co do Prey'a :
'A o klasie tej gry świadczy też świetna optymalizacja - działa ona nawet na sprzęcie i słabszym - spokojnie wystarczy Intel 3 1Ghz, 256MB RAM, GF 4MX. Komentarz zbędny, prawda?'
Doom 3 u kolegi na tej samej karcie działał zadowalająco na minimum ba niektóre opcje miał na średnie (2 chyba) ,a gra wyciągała 30 kl/sek
P.S. FX5200 obsługuje SM 2.0 więc możliwe ,że w w/w grach technologia ta była wymuszana ,a że FX5200 jak każdy GF FX w dx9 to wydajnościowa kupa no to możliwe ,że takie były tego efekty...
Devorels [ Rock Star ]
Czy jakaś gra z serii Prince Of Persja wejdzie na tego kompa ?/

Devorels [ Rock Star ]
UP
Czy jakaś gra z serii Prince Of Persja wejdzie na tego kompa ??? Jak nie to dajcie propozycje jakieś gry która wciąga tak jak każde dobre gta !!!

Devorels [ Rock Star ]
------------------->
Przy tescie to jedyny błąd w PoP Dusza Wojownika tak samo w Dwa trony !!!
Jest szansa że ruszy ?
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
TMNT(Wojownicze Żółwie Ninja)najnowsze.
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Gta San Andreas ci ruszy ( sam grałem na Athlonie XP 1,4 , 384 ram i G4MX )

pecet007 [ Fallout NV ]
Właśnie zacząłem grać w Simcity 4 i mogę tylko polecić, przynajmniej takie pierwsze wrażenia :)

Devorels [ Rock Star ]
Wiem ze gta ruszy ale ja sie pytam czy PoP dusza wojownika mi ruszy
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Counter-Strike 1.6
Day of Deaft
Diablo II + LOD
Half-Life (podstawka + blue shift + opposing force)
Team Fortress Classic
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Napewno SimCity 4 ci ruszy, a gierka fajna.

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Ruszy choć pewnie na minimum bo nie dość ,że masz MX440 to jeszcze w wersji SE... ale pójść musi pójść bo gra nie wymaga Shadera.
EDYTA.[26] : Kupię Fallout Apokalipsa i Earth a reszta to gnioty... - =D=2
Doskonale pamiętam ten wątek. :D

Adam1394 [ Stary Konfederata ]
Morrowind + ~10-20 GB modów i po wakacjach...

Devorels [ Rock Star ]
a Tony Hawk's American Wasteland Wejdzie ?