GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mass effect - książka

27.07.2010
15:15
[1]

Kreek [ Senator ]

mass effect - książka

ostatnio wydano po polsku książkę z serii Mass Effect - widzę na allegro, że trochę ludzi kupuję, a sam, jako że gra mnie kręci mam pytanie do posiadaczy - czy warto? książka tylko dla wielkich fanów?

27.07.2010
15:22
[2]

planet killer [ Pretorianin ]

Bez jaj jest po polsku?
Mozna kupic w empiku?
Cena?

27.07.2010
15:23
[3]

Kreek [ Senator ]

27.07.2010
15:29
[4]

redan [ Wiking ]

na jesień planowana jest kolejna książka z serii -> "Mass Effect: Ascension"

02.08.2010
16:13
[5]

adi123456789 [ Centurion ]

o boże

nabrałem was

mnie to nie rusza

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.