GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy telefon do ~400zł

27.07.2010
14:16
smile
[1]

enjoythemusic [ Centurion ]

Nowy telefon do ~400zł

Witam. Poszukuję nowego telefonu do około 400zł. Przede wszystkim ma służyć on do:
1) Sluchania muzyki - najlepiej, zeby mial mozliwosc obslugi kart pamieci minimum 4GB
2) Przegladania internetu - moglby miec WiFi, ale nie jest to koniecznoscia
Dotykowy, niedotykowy - nie ma to wiekszego znaczenia, choc im wiekszy wyswietlacz tym lepiej
Jesli macie jakies ciekawe propozycje, podajcie prosze konkretne modele i ich plusy i minusy. Pozdrawiam

27.07.2010
14:18
[2]

Snakepit [ aka Hohner ]

Używana Nokia E52, do MP3 przyda sie bateria co przy normalnym uzytkowaniu dziala około 7 dni, ma wi-fi, proste menu, karty pamieci spokojnie obsluguje.

27.07.2010
14:32
[3]

enjoythemusic [ Centurion ]

Zaraz obczaje telefon, chociaz wolalbym nowke. Inne propozycje?

27.07.2010
14:41
[4]

unclesam [ Generaďż˝ ]

Jak chcesz neta to jakiś dotykowiec.

03.08.2010
16:02
[5]

wojtul [ Generaďż˝ ]

03.08.2010
16:07
[6]

polak111 [ Legend ]

Mam takie samo zdanie jak hohner i poleciłbym Nokię E52.

03.08.2010
16:23
[7]

_MyszooR_ [ Senator ]

Samsung Monte

03.08.2010
17:31
[8]

muczaczos94 [ Konsul ]

jak by coś to mam do sprzedania:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.