
enjoythemusic [ Centurion ]
Nowy telefon do ~400zł
Witam. Poszukuję nowego telefonu do około 400zł. Przede wszystkim ma służyć on do:
1) Sluchania muzyki - najlepiej, zeby mial mozliwosc obslugi kart pamieci minimum 4GB
2) Przegladania internetu - moglby miec WiFi, ale nie jest to koniecznoscia
Dotykowy, niedotykowy - nie ma to wiekszego znaczenia, choc im wiekszy wyswietlacz tym lepiej
Jesli macie jakies ciekawe propozycje, podajcie prosze konkretne modele i ich plusy i minusy. Pozdrawiam
Snakepit [ aka Hohner ]
Używana Nokia E52, do MP3 przyda sie bateria co przy normalnym uzytkowaniu dziala około 7 dni, ma wi-fi, proste menu, karty pamieci spokojnie obsluguje.
enjoythemusic [ Centurion ]
Zaraz obczaje telefon, chociaz wolalbym nowke. Inne propozycje?
unclesam [ Generaďż˝ ]
Jak chcesz neta to jakiś dotykowiec.
wojtul [ Generaďż˝ ]
polak111 [ Legend ]
Mam takie samo zdanie jak hohner i poleciłbym Nokię E52.
_MyszooR_ [ Senator ]
Samsung Monte
muczaczos94 [ Konsul ]
jak by coś to mam do sprzedania: