GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o pomoc w zainstalowaniu trainer do GTA EFLC!

27.07.2010
12:11
[1]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Proszę o pomoc w zainstalowaniu trainer do GTA EFLC!

Tak jak napisałem, grałem już na trainerze, ale zrobilem reinstal gry i nie umiem ponownie wgrać tego trainera. Bardzo bym prosił aby podać mi link do wszystkich plików (trainera i plików potrzebnych do jego uruchomienia, najnowszych wersji oczywiście) i dokładnie gdzie je wsadzić. Byłbym bardzo wdzięczny.

Chodzi mi o Simple Native Trainer

27.07.2010
12:27
[2]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

UP

02.08.2010
19:17
[3]

Semir [ 11 ]

wejdz na gtainside i sciagnij simple native 6.0, wypakuj, a nastepnie wklej wszystkie pliki do glownego katalogu z gra

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.