Cyber Rekin [ Sharkee ]
Proszę o pomoc w zainstalowaniu trainer do GTA EFLC!
Tak jak napisałem, grałem już na trainerze, ale zrobilem reinstal gry i nie umiem ponownie wgrać tego trainera. Bardzo bym prosił aby podać mi link do wszystkich plików (trainera i plików potrzebnych do jego uruchomienia, najnowszych wersji oczywiście) i dokładnie gdzie je wsadzić. Byłbym bardzo wdzięczny.
Chodzi mi o Simple Native Trainer
Cyber Rekin [ Sharkee ]
UP
Semir [ 11 ]
wejdz na gtainside i sciagnij simple native 6.0, wypakuj, a nastepnie wklej wszystkie pliki do glownego katalogu z gra