GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prawie jak Nokia, prawie jak iPhone

25.07.2010
22:53
[1]

ribald [ from adventurers mart ]

Prawie jak Nokia, prawie jak iPhone

Czy ktoś jest może użytkownikiem poniższych wynalazków:



Wiem, że to chińskie podróby i nie chodzi mi o opinię typu "to pewnie jakiś chiński szmelc". Ale może ktoś się skusił na coś takiego i pozytywnie zaskoczył? Popularność na Allegro jakby nie patrzeć spora.

25.07.2010
22:56
[2]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Podobno bardzo sie poprawiaja te chinskie komorki, tzn teraz juz dzialaja te funkcje co telefon je niby ma :) (na tvn turbo tak mowili... :o ) Wczesniej to roznie bywalo.

Prywatnie jestem zdania ze jeszcze pare lat i skonczy sie "chinska tandeta". Japonskie tez kiedys bylo synonimem taniej tandety (w czasach gdy jakosc = "made in usa"). Czasy sie zmieniaja :) Kradzione technologie procentuja...

25.07.2010
22:56
smile
[3]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]



Te telefony wo s umie jeden i ten sam badziew, a więc pooglądaj.

25.07.2010
23:24
smile
[4]

ProTyp [ For the Horde! ]

[3]

Hehe, ten syf odpalił benchmarka w 0.5 fps, a SE k550i 100+ :D

27.07.2010
13:27
[5]

ribald [ from adventurers mart ]

Może jeszcze ktoś się podzieli refleksjami :>

27.07.2010
13:32
smile
[6]

DARKI [ Lodzermensch ]

tu znajdziesz wszelkie informacje o tym ustrojstwie, miłej lektury i szybkiego wybicia sobie z głowy tych no name'ów ;)







Podstawowy problem tych telefonów, to wzorowanie się na produktach firmowych, niestety podobieństwa kończą się na wyglądzie zewnętrznym i menu, całe bebechy tych telefonów pochodzą z muzeum ;) (niestety dosłownie jest tak jak piszę). Przykładowo I9 ma procesor wolniejszy od tych stosowanych w telefonach około roku 2004 (sam wyciągnij wnioski ;) ) natomiast podróbka n97 nie posiada system operacyjnego Symbian ani żadnego innego(a największa zaletą oryginału Nokii która gwarantuje funkcjonalność to właśnie OS ). Bateria w i9 potrafi rozładować się w mniej niż dobę przez samo bycie w stanie czuwania, nawet jak nie użyjemy ani razu telefonu(zero dzwonienia, zero smsów) ;)

27.07.2010
13:32
[7]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

Ogólnie to zgadzam się z [2] acz akurat wyroby z linków to chyba jeszcze "nie to" :) Nawet na fotkach wygląda tandetnie i odpychająco.

31.07.2010
10:26
[8]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

[1]Ribald --->wyglądają dość tandetnie, a na Allegro są popularne dlatego, że są tanie.
[3] ---> xD

01.08.2010
09:46
[9]

ribald [ from adventurers mart ]

Jakby nie patrzeć to się jednak wyleczyłem :]

01.08.2010
10:00
smile
[10]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Bueheh. Pamiętam mój kumpel kupił taką nokię N97. Miała 2x SIM, i antenę wysuwaną.
:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.