GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z FreeJack

25.07.2010
20:55
[1]

snail18 [ Pretorianin ]

Problem z FreeJack

mam problem z grą FreeJack otóż trening ładnie działal i wgl a jak wejde do miasta to mi zamula całą gre i nie mogę się ruszyć.Zauważylem ze gra żuzywa mi 100% procesora.

mój Konfing

P4. 2.8ghz
Gf 5500fx
1gb ram

PS.mój brat ma kompa Amd Athlon 1ghz Karta 4mx 728mb ram i gra mu chodzi beż żazutów

02.08.2010
00:01
smile
[2]

niki112 [ Junior ]

no ja terz mam ten problem ale u kumpla dobrze dziala a on ma gorszego kompa nie wiem co jest

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.