snail18 [ Pretorianin ]
Problem z FreeJack
mam problem z grą FreeJack otóż trening ładnie działal i wgl a jak wejde do miasta to mi zamula całą gre i nie mogę się ruszyć.Zauważylem ze gra żuzywa mi 100% procesora.
mój Konfing
P4. 2.8ghz
Gf 5500fx
1gb ram
PS.mój brat ma kompa Amd Athlon 1ghz Karta 4mx 728mb ram i gra mu chodzi beż żazutów

niki112 [ Junior ]
no ja terz mam ten problem ale u kumpla dobrze dziala a on ma gorszego kompa nie wiem co jest