GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nawet Darth Vader ma przyziemne potrzeby... :(

23.07.2010
13:46
smile
[1]

pablo397 [ sport addicted ]

nawet Darth Vader ma przyziemne potrzeby... :(



do czego to dochodzi - tak slaba placa w Imperium?

23.07.2010
13:47
smile
[2]

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]

Zbiera na następna gwiazdę śmierci;)

BTW. od kiedy Vader to mistrz Jedi?

23.07.2010
14:52
smile
[3]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Wielu przestępców napadając na bank używa przemocy, ten użył jednak Mocy

Hehe :P

od kiedy Vader to mistrz Jedi?

No właśnie, brak znajomości tematu, był lordem Sithów a nie mistrzem Jedi, nawet jako Anakin był zwykłym przydupasem, pod koniec tylko bardziej niezależnym. WSTYD!!!

23.07.2010
14:57
[4]

Obscure [ ExcalibuR ]

ahahha to mnie rozbawiło, sztuka ukraść i nie być złapanym ;D

23.07.2010
15:00
smile
[5]

jasonxxx [ Szeryf ]

Policja ma o tyle łatwiej, że przynajmniej zna tożsamość sprawcy :)

23.07.2010
15:00
smile
[6]

Molpi [ Senator ]

George Lucas pójdzie siedzieć!

23.07.2010
15:10
[7]

da Vinci [ Ventriloquist ]

Akurat to jest śmieszne ;D, ale wyobraźie sobie gdyby bank okradł ktoś przebrany za jakąkolwiek postać z gry np. Ghosta z MW2. Dla nas, by to było śmieszne, a dla innych kolejnym dowodem, że gry są powodem całego zła tego świata.;/ Dziękujmy, że to był tylko Vader. Fajnie, gdyby do akcji wkroczyli anty-terroryści przebrani za Wookiee. :D Dziwne, że nikt go nie powstrzymał, przecież w tym wiadrze nic nie widać, ani słychać.:P

23.07.2010
15:24
[8]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Czy ja jestem ślepy, czy tam nigdzie nie piszą o mistrzu Jedi a jedynie o rycerzu Jedi?

\/\/\/ - Thx.

23.07.2010
15:28
[9]

blackhood [ sentimental fool ]

Opis zdjęcia.

23.07.2010
15:49
[10]

errorek18 [ Konsul ]

Ja chyba nawet wiem jak to zrobił

-Wrzucaj pieniądze .... do worka ....!!!
-A to czemu ??
-Bo ja .... jestem .... twoim .... ojcem !!!
-Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! Bierz nikomu nic nie powiem tato !!!!
To dlatego nie znają sprawcy

23.07.2010
15:52
[11]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Po prosu machnął ręką i już wszyscy robili jak im zagra.

03.08.2010
12:36
[12]

Vader [ Legend ]

Dziwne.. technicy mieli wyłączyć wszystkie kamery impulsem EM. Trzeba będzie zlikwidować kilku dla przykładu. Niech to szlag, teraz wszyscy na GOLu maja moją fotke!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.