SULIK [ olewam zasady ]
Expo 2010 - film Bagińskiego
Witam, wie ktoś kiedy dostępny i gdzie będzie pełny 8 minutowy film Bagińskiego pt. Animowana Historia Polski ?
bo w necie znalazłem tylko trailery - a wg. newsów z początków expo film ten miał być dostępny w sieci dość szybko, a jak go nie było tak dalej nie ma :(
doniczka [ thomson ]
podłączam się pod pytanie :)

bezlerg66 [ Senator ]
Ja też się podłączam.
ppaatt1 [ Trekker ]
Była wersja CAM, ale z yt wywalono.
a wg. newsów z początków expo film ten miał być dostępny w sieci dość szybko, a jak go nie było tak dalej nie ma :(
Oficjalnie film zostanie pokazany po zakończeniu EXPO.
Max_101 [ Mów mi Max ]
Expo nie jest przypadkiem w grudniu ? :)
SULIK [ olewam zasady ]
No to czekamy do 31 października - bo wtedy jest koniec
.Condzior [ Pretorianin ]
SULIK [ olewam zasady ]
KrisK [ Pretorianin ]
Paskudna jakość. Mam nadzieję, że zostanie udostępnione wideo w HD, najlepiej działające na PS3.
$ebs Master [ Profesor Oak ]
Imo film slaby (nie mowie o wykonaniu) Watpie zeby ktos spoza naszego kregu zrozumial pokazane sceny, o kitajcach na expo nie wspomne. Wszystko chaotyczne, ot jakies chlopki raz sobie chodza, raz siedzą a innym razem jada na koniu. Kazda scena trwa kilka sekund a w tle czesto przewija sie jakis mlyn wodny.
yakuz [ YUM YUM ]
No ogladlem ten filmik, watpie bardzo zeby jakas osoba na Expo (ktora wczesniej nawet nie kojarzy gdzie lezy Polska) zrozumiala chociaz polowe z tego co jest tam pokazane. :P
EDIT: sry za w sumie dubla, nie odswiezalem przez dluzszy czas strony.
kurzew [ The Road Warrior ]
EDIT:
Nie zauwazylem ze link juz sie pojawil.