GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Expo 2010 - film Bagińskiego

23.07.2010
12:12
[1]

SULIK [ olewam zasady ]

Expo 2010 - film Bagińskiego

Witam, wie ktoś kiedy dostępny i gdzie będzie pełny 8 minutowy film Bagińskiego pt. Animowana Historia Polski ?
bo w necie znalazłem tylko trailery - a wg. newsów z początków expo film ten miał być dostępny w sieci dość szybko, a jak go nie było tak dalej nie ma :(

23.07.2010
12:22
[2]

doniczka [ thomson ]

podłączam się pod pytanie :)

23.07.2010
12:37
smile
[3]

bezlerg66 [ Senator ]

Ja też się podłączam.

23.07.2010
12:41
[4]

ppaatt1 [ Trekker ]

Była wersja CAM, ale z yt wywalono.


a wg. newsów z początków expo film ten miał być dostępny w sieci dość szybko, a jak go nie było tak dalej nie ma :(
Oficjalnie film zostanie pokazany po zakończeniu EXPO.

23.07.2010
13:30
[5]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Expo nie jest przypadkiem w grudniu ? :)

23.07.2010
13:57
[6]

SULIK [ olewam zasady ]

No to czekamy do 31 października - bo wtedy jest koniec

02.08.2010
12:18
[7]

.Condzior [ Pretorianin ]

04.08.2010
22:41
[8]

SULIK [ olewam zasady ]


04.08.2010
22:57
[9]

KrisK [ Pretorianin ]

Paskudna jakość. Mam nadzieję, że zostanie udostępnione wideo w HD, najlepiej działające na PS3.

04.08.2010
23:00
[10]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

Imo film slaby (nie mowie o wykonaniu) Watpie zeby ktos spoza naszego kregu zrozumial pokazane sceny, o kitajcach na expo nie wspomne. Wszystko chaotyczne, ot jakies chlopki raz sobie chodza, raz siedzą a innym razem jada na koniu. Kazda scena trwa kilka sekund a w tle czesto przewija sie jakis mlyn wodny.

04.08.2010
23:14
[11]

yakuz [ YUM YUM ]

No ogladlem ten filmik, watpie bardzo zeby jakas osoba na Expo (ktora wczesniej nawet nie kojarzy gdzie lezy Polska) zrozumiala chociaz polowe z tego co jest tam pokazane. :P

EDIT: sry za w sumie dubla, nie odswiezalem przez dluzszy czas strony.

07.08.2010
00:51
[12]

kurzew [ The Road Warrior ]

EDIT:

Nie zauwazylem ze link juz sie pojawil.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.