GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox 360 nagrywanie filmów z gier ( gameplay )

19.07.2010
19:46
[1]

Aragorn Potomek Elendila [ Konsul ]

Xbox 360 nagrywanie filmów z gier ( gameplay )

Hej ! Witam ! etc

Mam podłączonego X'a do Pc za pomocą kabla ethernet ( czytaj : Xbox 360 + Ethernet+ Router + Pc ) . Media Player jest skonfigurowany , i tutaj pojawia się moje pytanie .

Czy można nagrać gameplay nie używająć dekodera/karty tv/kamery ? .

19.07.2010
19:53
[2]

vlodek2532 [ Senator ]

pierwszy raz słyszę, żeby ktoś w taki sposób nagrywał gameplaye.

Słyszałem o bezpośrednim połączeniu pc-konsola za pomocą grabbera

19.07.2010
19:57
[3]

redan [ Wiking ]

tylko grabber/tuner, no chyba, że Twoja konsola ma możliwość strumieniowego wysyłania obrazu

19.07.2010
20:01
[4]

Aragorn Potomek Elendila [ Konsul ]

Ok .

A tutaj mam drugie pytanie .

Jeśli pojawi się RROD i konsolę mam zarejestrowaną na stronie xbox.com to mogę im wysłać to naprawy ?

19.07.2010
20:06
[5]

redan [ Wiking ]

jeśli jest nieprzerobiona i nie skończyła się gwarancja to tak. w pozostałych przypadkach szukasz innego serwisu gdzie za odpowiednią opłatą powinni usunąć usterkę. jeśli chcesz odesłać do ms, to najlepiej skontaktuj się z nimi tel. lub przez email. podadzą Ci konkretne kroki co i jak zrobić oraz umówią Ci kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę - wyślą list przewozowy, który należy oddać kurierowi razem z konsolą

19.07.2010
20:31
[6]

Aragorn Potomek Elendila [ Konsul ]

Dziękuję :)

19.07.2010
20:35
[7]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Z tańszych kart do zgrywania obrazu do Dazzle jest najlepszy. Podpinasz kable od Xboxa do rozdzielaczy RCA, do tego jeszcze kabel audio-video, który wpinasz do Dazzle'a i potem tylko zgrywać. Sam sprzedaję swojego jak coś. :P Bez problemów nagrywa filmy w trybie PAL60, no i jakość jest dobra. Ale łapie obraz tylko w SD.

19.07.2010
20:44
[8]

kasiulkag [ Pretorianin ]

ja się dołączam do tematu z rodem kupiłem xboxa 360 od razu go rejestrować i gdzie aby była gwara czy dopiero jak się popsuje ma już ze 3 miechy i nie rejestrowałem go czy mogę to zrobić teraz?

01.08.2010
14:17
[9]

Beier89 [ Junior ]

Ja nagrywam specjalną kartą w komputerze, można także nagrywać nagrywarką tv ale jest to sporo droższe. Mój gameplay

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.