GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Resident evil 5 -problem ;/

18.07.2010
12:16
smile
[1]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Resident evil 5 -problem ;/

Walcze już z Weskerem w wulkanie (gram Shevą),celuje mu w plecy ,ten "mutuje"sie dalej i rusza na mnie,ja uciekam i trafaiam na miejsce w którym moja postać wisi na krawędzi i zeby sie uratowac musze wciskać klawisz "F",wiec wciskam go jak głupi a ona i tak spada.
Co mam robić,oprócz "nowej gry" ?

18.07.2010
13:08
smile
[2]

Prodayle [ PRO TANK ]

wciskać "F"

18.07.2010
13:26
smile
[3]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Zrozumiałeś moją wypowiedź?
Wciskam to cholerne "F" a ona i tak spada :(

06.08.2010
18:26
smile
[4]

Prodayle [ PRO TANK ]

postaraj sie ;)

06.08.2010
18:55
smile
[5]

<SEBEK> [ Centurion ]

w tym momencie Chris powinien strzelać do Weskera no ale wychodzi na to że coś mu to nie idzie . AI się kłania

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.