
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Resident evil 5 -problem ;/
Walcze już z Weskerem w wulkanie (gram Shevą),celuje mu w plecy ,ten "mutuje"sie dalej i rusza na mnie,ja uciekam i trafaiam na miejsce w którym moja postać wisi na krawędzi i zeby sie uratowac musze wciskać klawisz "F",wiec wciskam go jak głupi a ona i tak spada.
Co mam robić,oprócz "nowej gry" ?

Prodayle [ PRO TANK ]
wciskać "F"

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Zrozumiałeś moją wypowiedź?
Wciskam to cholerne "F" a ona i tak spada :(

Prodayle [ PRO TANK ]
postaraj sie ;)

<SEBEK> [ Centurion ]
w tym momencie Chris powinien strzelać do Weskera no ale wychodzi na to że coś mu to nie idzie . AI się kłania