diman00 [ not yet rated ]
MW2 Tryb prestiżu
Mam pytanie, mam już 70 level, mogę zaczynać tryb prestiżu. Wiem że wszystko mi się usunie ale powiedzcie co dokładnie daje prestiż oprócz nowych tytułów i emblematów? Bronie tak samo się odblokowuje? Tj. AK dostane dopiero przy 70 poziomie?
Zgred [ WREDNY ]
Wszystko na nowo od początku. Moim zdaniem nie warto, zrobiłem to raz i więcej nie będę się w to bawił dla nowych emblematów.
ProTyp [ For the Horde! ]
Tylko nowe emblemy i tytuły.
Kowal172 [ Music Producer ]
i żeby cię pocieszyć trybów prestiżów jest CHYBA 10...
udri [ dybuk ]
Jak ktoś gra w to strasznie dużo to na pewno może się pobawić w prestiż. Możesz spróbować jeśli chcesz. Bo w końcu prestiż daje prestiż ;D
Poohatch [ The Evil Candy ]
Oprócz emblematów i tytułów, pojawia się też kilka nowych misji. IMO warto w ten prestiż przejść, zawsze to jakieś urozmaicenie. Gra nie znudzi się za szybko :)
udri [ dybuk ]
Poohatch - nowe misje są odblokowywane w prestiżu?! Chyba chodziło ci o nowe wyzwania.
diman00 [ not yet rated ]
10 prestiżów? Czyli za każdym razem będę musiał robić 70 poziom i go kasować?
Poohatch [ The Evil Candy ]
Dokładnie tak.
Poohatch - nowe misje są odblokowywane w prestiżu?! Chyba chodziło ci o nowe wyzwania.
Racja, chodziło mi o wyzwania. My bad :)
diman00 [ not yet rated ]
Ehh chyba sobie daruje na razie. Prestiż zrobię po przedłużeniu golda. Teraz wole wyjść na dwór, a wieczorem jak wrócę to pobawić się AK a nie prestiżem.
Dzięki panowie
udri [ dybuk ]
diman00 - Tak, ja tak zrobiłem i mam 10, a mam dopiero 40 h gry! Zgadnij jak(żadnych hacków!!!!)! (evil laugh)