GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opłacało się?

11.07.2010
18:26
smile
[1]

gracz12301 [ Senator ]

Opłacało się?

Jak myślicie opłacało się?


Tak się zastanawiałem czy nie kupić Dragon Age, ale wziąłem Wiedźmina. Czy dobrze zrobiłem Waszym zdaniem? ;]

11.07.2010
18:50
[2]

modrzew [ Admiral Nelson ]

To nie kwestia opłacalności, a Twojego osobistego wyboru/gustu. Grę kupiłeś za rozsądną cenę, a to, czy wybór był odpowiedni, wiesz tylko Ty sam :-) Prawda jest taka, że oba tytuły są bardzo dobre. Zawsze w przyszłosci będziesz mógl zakupić Dragon Age i będziesz posiadał dwie b. dobre gry :-)

11.07.2010
18:51
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Dobra decyzja.

11.07.2010
18:53
[4]

Sony42 [ Centurion ]

[3] Nawet bardzo dobra :D
Wiedźmin to spoko giera :D

11.07.2010
18:56
smile
[5]

Zhar the Mad [ Konsul ]

Nie, nie oplacalo sie, zmarnowales 4 dychy na plytke i pudeleczko i po co, po co, masz slaby net do pobierania ?

11.07.2010
19:07
[6]

gracz12301 [ Senator ]

Dzięki.
Zhar the Mad, cholera masz rację przecież mogłem ukraść grę. Po co ja to kupiłem. Jutro pójdę do Media Marktu i ukradnę sobie Dragon Age.

spoiler start
...
spoiler stop

11.07.2010
19:35
smile
[7]

Big B [ Konsul ]

Ja grałem w wiedźmina, ale z materiałów
o Dragon Age i innych źródeł stwierdzam,
że Dragon Age jest lepsze.

11.07.2010
19:37
[8]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Jak najbardziej dobra decyzja.

11.07.2010
20:03
smile
[9]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Tak , jak najbardziej

11.07.2010
20:33
[10]

KoSmIt [ Like No Other ]

Na giermaszu był za 20zł wiesiek :)

Ale i tak się opłacało :)

11.07.2010
20:34
[11]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Jak na nówkę to nieźle.

11.07.2010
20:35
[12]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Na Zhara nie zwracaj uwagi. To forumowy troll.

11.07.2010
20:39
smile
[13]

Dell` s [ d-_-b ]

Opłacało się i to bardzo. Za taką niewygórowaną cenę?

05.08.2010
12:52
[14]

molik2121 [ Pretorianin ]

Bardzo się opłacało dobrze wybrałeś dobra decyzja!!

05.08.2010
13:15
smile
[15]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Ja właśnie szukam jakiegoś taniego Dragona na X360, co do wyboru to bdb:D Ta, nówka a tanio

05.08.2010
13:39
smile
[16]

binkset [ Acacia Avenue ]

Wg. mnie to się opłacało, ale to kwestia gustu. DA nigdy mnie jakoś nie przyciągał.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.