
gracz12301 [ Senator ]
Opłacało się?
Jak myślicie opłacało się?
Tak się zastanawiałem czy nie kupić Dragon Age, ale wziąłem Wiedźmina. Czy dobrze zrobiłem Waszym zdaniem? ;]
modrzew [ Admiral Nelson ]
To nie kwestia opłacalności, a Twojego osobistego wyboru/gustu. Grę kupiłeś za rozsądną cenę, a to, czy wybór był odpowiedni, wiesz tylko Ty sam :-) Prawda jest taka, że oba tytuły są bardzo dobre. Zawsze w przyszłosci będziesz mógl zakupić Dragon Age i będziesz posiadał dwie b. dobre gry :-)
mirencjum [ operator kursora ]
Dobra decyzja.
Sony42 [ Centurion ]
[3] Nawet bardzo dobra :D
Wiedźmin to spoko giera :D

Zhar the Mad [ Konsul ]
Nie, nie oplacalo sie, zmarnowales 4 dychy na plytke i pudeleczko i po co, po co, masz slaby net do pobierania ?
gracz12301 [ Senator ]
Dzięki.
Zhar the Mad, cholera masz rację przecież mogłem ukraść grę. Po co ja to kupiłem. Jutro pójdę do Media Marktu i ukradnę sobie Dragon Age.

Big B [ Konsul ]
Ja grałem w wiedźmina, ale z materiałów
o Dragon Age i innych źródeł stwierdzam,
że Dragon Age jest lepsze.
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
Jak najbardziej dobra decyzja.

Penetrator [ Generaďż˝ ]
Tak , jak najbardziej
KoSmIt [ Like No Other ]
Na giermaszu był za 20zł wiesiek :)
Ale i tak się opłacało :)
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Jak na nówkę to nieźle.
Devilyn [ Storm Detonation ]
Na Zhara nie zwracaj uwagi. To forumowy troll.

Dell` s [ d-_-b ]
Opłacało się i to bardzo. Za taką niewygórowaną cenę?
molik2121 [ Pretorianin ]
Bardzo się opłacało dobrze wybrałeś dobra decyzja!!

SpawarczykJunior [ Centurion ]
Ja właśnie szukam jakiegoś taniego Dragona na X360, co do wyboru to bdb:D Ta, nówka a tanio

binkset [ Acacia Avenue ]
Wg. mnie to się opłacało, ale to kwestia gustu. DA nigdy mnie jakoś nie przyciągał.