Mistrzostwa Swiata w Pilce Recznej- Polska Startuje !

19:14
smile
[1]

Jan Radomski [ Konsul ]

Dzis zaczyna sie mundial w pilce recznej mezczyzn. Wsrod najlepszych druzyn swiata znajduje sie takze Polska ! Pierwszy mecz graja dzisiaj o 19:30 z obecnym brazowym medalista mistrzostw- Jugoslawia. Polacy, ktorzy pierwszy raz od 13 lat graja na mistrzostwach zapowidaja walke o miejsce w pierwszej 7, ktore gwaratuje udzial n a Igrzyskach Olimpijskich. Zapraszam do kibicowania bialo-czerownym. Dzisiejszy mecz mozna zobaczczyc:

J0lo [ Legendarny Culé ]

narazie jest 3:2 daj Jugoli... oby sie to zmienilo :)

[5]

Do przerwy 12:9 teraz 13:10. Jest szansa na sensacyjne zwyciestwo polskich szczypiornistow !

Wiernych kibiców gromki śpiew..

Jest to piosenka Marka Torzewskiego "Do przodu, Polsko"

[10]

19-14... choc chcialbym zwyciestwa Polski to juz chyba szans nie ma...

20.01.2003
21:03
[11]

No i szkonczylo sie 24-20 dla Jugoslowian. Natepny mecz ( chyba ) w czwartek z Tunezja.

20.01.2003
21:07
[12]

Eomer [ Konsul ]

Nastepny mecz jutro z Hiszpania o 21.00
Co do dzisiajszego wystepu, to wynik jest bardzo dobry, gra znacznie gorsza. Sadze jednak, ze Polska wyjdzie z grypy bez problemów.

20.01.2003
21:09
[13]

mala poprawka
"grypy"-"grupy"
choc kto wie moze rzeczywiscie ktoregos z zawodnikow dopadla grypa :))

21.01.2003
21:07
[14]

Za niecale pol godziny, Polska reprezetacja gra z Hiszpania ( uklony dla Eomera ) zapraszam do kibicowania !

21.01.2003
21:33
[15]

Sagi [ ]

Hehehe jestem trzykrotnym mistrzem Bialegostoku i wojewodztwa podlaskiego w pilce recznej (oczywiscie na szczeblu szkolnym). Gralem w ten glupi sport w podstawowce przez 3 lata... Teraz jestem w LO i za pilka reczna nie tesknie :)

[17]

Nie widze tego meczu w TV, ale oni maja wyraznie problemy ze skutecznoscia, bo przerwy miedzy golami czasem jakies 5 minutowe sa

21.01.2003
22:31
[18]

Powiem tak, przegrywamy 19-22, ale przed chwila bylo 12-16 i udalo sie wyjsc na 16-16, a wiec WIERZYC W NICH !

22.01.2003
09:45
[19]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dla nich samym sukcesem jest awans. To nie to co kiedyś....

23.01.2003
19:41
[20]

I znow kolejny mecz, tym razem z Tunezja, zdecydowanie mneij wymagajacym rywalem. Zapraszam na relacje na zywo ( www.sport.onet.pl ) na razie jest remis 2-2.

Numitor [ Konsul ]

trzeba przyznac, ze Polsy szczypirnisci znajduja sie w dobrej sytuacji. Wydaje mi sie, ze wygramy w sobote i niedziele z Kuwejtem i Maroko, wiec skonczymy te grupe na trzecim miejscu. Moze nareszcie Polacy sprawia jakas mila niespodzianke na Mistrzostwach Swiata ( najpierw fatalnie w Pilke Nozna, a potem w Siatkowe tak sobie ).