
kriswar [ Centurion ]
Szukam extra gier na wakacje !!!!
W tym wątku napiszcie mi jakieś fajne gry RPG ze wspaniałą fabułą może coś w stylu Dragon Age
Gotchic 1,2,3
Dragon Age
Mass Effect 1,2
Risen
Neverwinter Nights
Fable
(Tych gier nie piszcie)

kriswar [ Centurion ]
i jeszcze Oblivion
marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]
Diablo I i II ?
Może stare, ale bardzo wciągające ...
PSXFAN [ Last Samurai ]
FALLOUT-y

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
Polecam grę pod tytułem wypad z przyjaciółmi na wakacje. Mnóstwo questów pobocznch , rozbudowana fabuła

kriswar [ Centurion ]
Ciekawa gierka tylko w tej chwili bohaterowie poboczni opalają się w Egipcie albo w Chorwacji (zazdrość)
molik2121 [ Pretorianin ]
Polecam MW2 i BBC 2 może krótkie ale za to piękne i wciągające gry.
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Kup piłkę i idź na boisko .. Ja gram cały dzień w piłkę (Trenowało się 8 lat to trzeba to wykorzystać :P ) a w nocy siedzę przed kompem ;P nie mogę wytrzymać upału w domu (10-20) ..
[7] Podałeś świetne gry sam w BC2 pogrywam w singla bo dub. wyszedł cudownie..
CodeM [ Pretorianin ]
Wyjdź na dwór, tylko uważaj, żeby cię nie zabiła 4poziomowa przestrzeń.
teknoo [ Centurion ]
ja polecam spellforca moze i troche stary ale ma klimat
Kowal172 [ Music Producer ]
-Devil May Cry 4
-GTA IV
-Call of Juarez