GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam extra gier na wakacje !!!!

08.07.2010
18:10
smile
[1]

kriswar [ Centurion ]

Szukam extra gier na wakacje !!!!

W tym wątku napiszcie mi jakieś fajne gry RPG ze wspaniałą fabułą może coś w stylu Dragon Age

Gotchic 1,2,3
Dragon Age
Mass Effect 1,2
Risen
Neverwinter Nights
Fable
(Tych gier nie piszcie)

08.07.2010
18:14
smile
[2]

kriswar [ Centurion ]

i jeszcze Oblivion

08.07.2010
18:18
[3]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Diablo I i II ?
Może stare, ale bardzo wciągające ...

08.07.2010
18:21
[4]

PSXFAN [ Last Samurai ]

FALLOUT-y

08.07.2010
18:26
smile
[5]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

Polecam grę pod tytułem wypad z przyjaciółmi na wakacje. Mnóstwo questów pobocznch , rozbudowana fabuła

spoiler start

Idźcie ludzie na dwór/wyjedźcie/idźcie do pracy by rodziców odciążyć ;/

spoiler stop

08.07.2010
18:30
smile
[6]

kriswar [ Centurion ]

Ciekawa gierka tylko w tej chwili bohaterowie poboczni opalają się w Egipcie albo w Chorwacji (zazdrość)

05.08.2010
12:53
[7]

molik2121 [ Pretorianin ]

Polecam MW2 i BBC 2 może krótkie ale za to piękne i wciągające gry.

05.08.2010
14:27
[8]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Kup piłkę i idź na boisko .. Ja gram cały dzień w piłkę (Trenowało się 8 lat to trzeba to wykorzystać :P ) a w nocy siedzę przed kompem ;P nie mogę wytrzymać upału w domu (10-20) ..
[7] Podałeś świetne gry sam w BC2 pogrywam w singla bo dub. wyszedł cudownie..

05.08.2010
14:36
[9]

CodeM [ Pretorianin ]

Wyjdź na dwór, tylko uważaj, żeby cię nie zabiła 4poziomowa przestrzeń.

05.08.2010
16:12
[10]

teknoo [ Centurion ]

ja polecam spellforca moze i troche stary ale ma klimat

05.08.2010
16:31
[11]

Kowal172 [ Music Producer ]

-Devil May Cry 4
-GTA IV
-Call of Juarez

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.