GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jest na Vivie rock?

06.07.2010
13:44
[1]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Czy jest na Vivie rock?

Czy na Vivie Polska leci lub kiedyś leciał jakiś rock.Pytam się ponieważ za każdym razem gdy włączam Vive leci Beyonce,Lady Gaga,Agnieszka Chilińska,Shakira,Bashunter,Justin Bieber i przeróżne Techno.Natomiast rocka nigdy nie usłyszałem.(czasami był Green Day czy Linkin Park)

06.07.2010
13:45
[2]

Ragnus [ thrash ]

Dlatego lepiej odpalić Eskę ROck

06.07.2010
13:46
[3]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Nie ma, jak chcesz sobie rocka posłuchać to włącz sobie Rebel:TV

06.07.2010
13:46
smile
[4]

kubomił [ Legend ]

[3]

06.07.2010
13:47
smile
[5]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Ta, Rock na Vivie i jeszcze czego.
[3] Racja

06.07.2010
13:48
[6]

szymon_majewski [ Legend ]

Czasy kiedy takie rzeczy sie dzialy byly w okolicach 2000 roku xP

06.07.2010
13:48
smile
[7]

=D=2 [ Legend ]

Jest Eska rock.

06.07.2010
13:55
[8]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Przecież Viva nie może żyć samym techno i popem!

06.07.2010
13:59
[9]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Eska rock? dobre zarty. Rebel TV

06.07.2010
14:00
[10]

Reality [ Gitarzysta ]

Jakiś rok temu widziałem Red Hot Chili Peppers - Parallel Universe, The Rasmus,
Tokio Hotel (jeżeli to można nazwać rockem)

adam11$13
Jest na to popyt to tylko to puszczają.
Jeżeli byś sprzedawał ogórki i by się one rozchodziły w trybie ekspresowym, a pomidory
dwa razy wolniej do tego byś musiał opłacać dodatkowo pomidory za transport to które byś wybrał?

Jeżeli puszczasz rock/pop/metal/techno to masz trudności z zebraniem danej grupy docelowej która odbiera daną muzykę. W przypadku gdy masz jeden typ muzyki to taka osoba włączy sobie Vive i słucha cały dzień.

Mi nie pasuje jak puszczają na mtv (niemieckie) naprzemiennie rock/rap/pop bo jak np: Lady Gaga mi się nie podoba to muszę przełączyć kanał i tracą w ten sposób widza.

Jeszcze dają Hip-Hop więc nie leci same techno/pop

06.07.2010
14:03
[11]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Roxy FM kiedyś było dobre, Eskarock też kiedyś była dobra.Już nie.Teraz poza wyjątkami puszczają tam to co inne stacje.

06.07.2010
14:05
[12]

czekers [ Legend ]

MTVN HD > MTV2 > WSZYSTKO!

Póki co na MTV HD leci najlepsza muzyka,c zasem się trafi nowy Iglesjas, ale pomijając ten fakt jest miodzio. MTV2 zapętla 5 teledysków, gdyby nie to byłoby miodzio.

06.07.2010
14:12
[13]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Nie tylko muzyka na Vivie mi się nie podoba lecz także te idiotyczne programy typu Hot or Not który teraz leci.Najgorszy jest nie tylko debilizm tego programu ale także rury:Mandaryna,Kupicha i Jacyków.Horror.Kiedyś dobre było Vhi Polska lecz je także zniszczyli.

06.07.2010
14:50
[14]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Można jeszcze włączyć MTV Rocks, np. czasami w weekendy robią różne notowania typu najlepszy gitarzysta, wokalista itp. i wtedy leci starsza dobra muzyka. Na VH1 też czasami puszczają starsze znane kawałki. O MTV Polska to już nie mówie, bo tam w ogóle nie ma muzyki, tylko jakieś durnowate programy dla głupich nastolatek.

06.07.2010
15:00
[15]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[14]Leci tylko rano.

06.07.2010
15:00
smile
[16]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Kiedys sluchalem Antyradia, ale jakos zeszlo na psy.

Teraz slucham ten amerykanskiej rozglosni

- Ktora puszcza kawalki 80/90 jak i nowe mlode zespoly.

W przeciwienstwie do polskich stacji radiowych, rozmawiaja tu caly czas o muzycce i zapraszaja zespoly.

06.07.2010
15:36
smile
[17]

cossacks [ Generaďż˝ ]

adam11$13 [ gry online level: 2 - Konsul ]

"Przecież Viva nie może żyć samym techno i popem!"

Aleś walnął bzdurę koleś!

06.07.2010
15:55
[18]

faner [ Druid Ewenement ]

Posłuchaj sobie ulicznika.

Na vh1, był kiedyś taki program "Behind the music" czy coś takiego, ac/dc tam było, guns n roses itp...

06.07.2010
16:12
[19]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[17]Kiedyś prawdopodobnie było inaczej.Przecież mogliby chociaż raz dać coś innego.

06.07.2010
16:17
[20]

mefsybil [ Legend ]

To całe Rebel.TV ma może Multimedia? Bo ja chyba nie mam, a nie chce mi się szukać dwie godziny ;P Patrząc na ich reklamę i zespoły jakie zapodają, to chętnie bym sobie posłuchał tego.

06.07.2010
19:36
[21]

szymon_majewski [ Legend ]

adam11$13 -> nie prawdopodobnie a bylo. Mam jeszcze na starym komputerze nagrania z teledyskami Ironow i WASPU, z konca lat 90. Na YT prozno szukac, od kiedy banuja za oficjalne znaczki stacji TV.

Ale niestety czasy sie zmieniaja. 30 lat temu MTV promowalo zespoly, takie jak moj ukochany RAIL ( ich pierwszy teledysk wyprodukowany dla MTV), zespoly ktore byly poczatkami fali hair metalu. Jak wiemy promocja sie udala i lata 80 byly tym przepelnione. Natomiast od kilku lat puszcza sie takie shity i niestety ale rozkreca sie to dalej ...

edit. jak zreszta uslyszysz w filmie, RAIL mialo okazje 47 razy sluzyc supportem Van Halenowi, ktory 4 lata pozniej wydal plyte z muzyka w ich stylu ... Wszystko to tylko kwestia promocji :)

06.07.2010
19:47
[22]

|kszaq| [ Legend ]

Ta, Rock na Vivie i jeszcze czego.

To nie znaczy, że nie było. Ja pamiętam, że był program Hell's Kitchen, że na Overdrive leciały często koncerty zespółów rockowych (chociażby Metallica, Guns N' Roses, Motorhead) a wieczorem teledyski np. AC/DC nie były rzadkością.

06.07.2010
19:49
smile
[23]

kubomił [ Legend ]

Na Rebel mają jakąś zajawkę na Nickelback ostatnio :P

06.07.2010
20:32
[24]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Słyszałem że podobno puszczali też Jazz.Czy to prawda?

06.07.2010
20:37
[25]

kubomił [ Legend ]

Nom. Widziałem ostatnio nawet Gorillaz.

06.07.2010
20:42
[26]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[25]Na Vivie?Może pomyliłeś kanały?

06.07.2010
20:43
smile
[27]

kubomił [ Legend ]

Rebel:TV

06.07.2010
21:04
[28]

adam11$13 [ In Paradise City ]

A czy na Rabel TV grają tylko rock i metal?

Bo jeśli tak to z przyjemnością się przerzuce ;)

06.07.2010
21:41
[29]

Retox128 [ Konsul ]

W nocy w "10 na 10" czasem coś puszczą.

07.07.2010
06:59
[30]

|kszaq| [ Legend ]

25]Na Vivie?Może pomyliłeś kanały?

Na pewno widziałem Stylo na Vivie.

07.07.2010
09:01
[31]

szymon_majewski [ Legend ]

[24] -> no prosze cie. To chyba niemozliwe. Wyobraz sobie blog z muzyka rozrywkowa dla nastolatkow a zaraz potem to:

07.07.2010
09:11
[32]

sszaki [ Senator ]

adam11$13 na rebel tv przeważnie jest rock ale czasami znajdą się inne rodzaje muzyki "alternatywnej"

(czemu w cudzysłowu ? bo teraz alternatywne jest wszystko co nie jest hiphopem czy techno :P)

a eska rock ma tv? nie widziałem..... rock jest na MTV2 i na rebeltv, czasami na VH1



a na eska tv, viva, 4funtv leci to samo w kółko :)

07.07.2010
10:47
[33]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Na Vh1 rock jest dość często choćby w topliście Final Countdown.Niestety teraz od 17.00 leci tam jakieś pasmo ''Comedy Central'' na którym nigdy nie miałem przyjemności sie pośmiać(humor pokroju Disney Chanel).

07.07.2010
11:13
smile
[34]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Kurde nie mam tego Rebel:TV.Jest tylko Eska TV a tam to samo co na Vivie.

Czy są jakieś inne stacje nadające rock?

07.07.2010
11:19
smile
[35]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Viva to największe gówno jakie istnieje w polskiej telewizji, kwintesencja tego całego chłamu odpowiadającego masowemu potworowi, już w TV Trwam mają lepszy repertuar. Kilka lat temu funkcjonował w Vivie taki program pt. Hells Kitchen, który prowadził Wit... uwaga... jedną godzinę w tygodniu! Cudem można było trafić po dwunastej na jakąś wczesną Comę i tego typu sytuacje. Tytułem puenty śmiało można porównać ten kanał do polskiego kibla osadzonego w dworcowym klimacie.

07.07.2010
11:21
smile
[36]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Behemoth -> Gorsze jest tylko 4FUN.tv

07.07.2010
11:26
smile
[37]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Wszystko co jest tu napisane jest sczerą prawdą.

08.07.2010
23:24
[38]

sszaki [ Senator ]

adam11$13

Byle do przodu jest śmieszne nawet :D

10.07.2010
18:06
[39]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

Dla mnie czasy słuchania muzyki na Vivie czy MTV sie dawno skończyły. Lecą same popowe gówienka a innej muzyki nie ma(no są wyjątki, ale małe)
Kiedyś było zupełnie inaczej ale teraz to tylko kawałki typu "baby" czy inne takie chały.

10.07.2010
18:31
smile
[40]

doniczka [ thomson ]

Rebel TV, VH1, ewentualnie trochu TRANCE. A co do Vivy to powinna być jakaś kara nałożona na tą plastikową "stacyjkę" za propagowanie bezguścia i produkcję ćwierćinteligentów.....i jeszcze te ich k*%& kłiiiiiiizy (pisownia oryginalna) czy jakieś hot or not. 3 x do piachu z takim śmieciem vide Viva i inne eski!

10.07.2010
19:05
smile
[41]

Big B [ Konsul ]

WTF?!?!?! Justin Bieber?!?!?!

10.07.2010
19:08
smile
[42]

giml [ Pretorianin ]

viva to śmieć i tyle, nie ma tam porządnej muzyki tylko gówno dla zbuntowanych nastolatków ;/ totalny chłam, zal !!!!

10.07.2010
19:10
[43]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Co to jest?Na Vivie leci teraz jakiś ''Viva Mjuzik Kłiiiz''(tak jest napisane!)A uczestnicy to jacyś technomaniacy którzy chyba nigdy nie słuchali jakieś normalnej muzyki.

10.07.2010
19:13
smile
[44]

toaster [ MrBook? ]

[43] Musiałem zobaczyć żeby uwierzyć, a gdy już zobaczyłem...

10.07.2010
19:14
[45]

zoloman [ Legend ]

Ja tam lubię sobie czasem zapuścić Vivę, MTV, czy 4funa. Całkiem spoko stacje. No ale tutaj w końcu sami trv kindermetale.

10.07.2010
19:16
smile
[46]

Sony42 [ Centurion ]

Rebel TV najlepsze :D
A kiedyś na 4fun TV, czy jakoś tak, widziałem po 24 taki program "Nocny hałas"
Sprawdziłem opis "W tym programie puszczamy muzykę takich zespołów jak AC/DC, Rammstein..."
Całą godzinę czekałem i się nie doczekałem, była tylko Shakira, Justin Bieber xD (O losie!),
Beyonce i Miley Cyrus czy jakoś tak xD

10.07.2010
19:17
smile
[47]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

[45]

na pewno uwielbiasz basshuntera i kochasz justina biebera, jak możesz oglądać tą (uwaga, uwaga) KOMERCYJNĄ stację!!!!!!!!!!!1

10.07.2010
19:30
[48]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[44] a gdy już zobaczyłem...

a)dostałem padaczki
b)rzuciłem tv o ścianę
c)odpadły mi uszy
d)eksplodowała mi głowa

To chyba jedyne sensowne reakcje na zobaczenie tego ''programu'' :/

10.07.2010
19:34
[49]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

co post to śmieszniej, no ale czego się spodziewać po kolejnym hejterze biebera... :)

10.07.2010
20:42
smile
[50]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Na 4 Fun Tv w tej chwili leci jakieś disco polo

10.07.2010
20:45
smile
[51]

WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]

[43] Co racja to racja,I tak właściwie co to za nazwa "Viva Mjuzik Kłiiiz"...

10.07.2010
20:47
smile
[52]

kubomił [ Legend ]

4Fun nie jest taki zły.

11.07.2010
18:50
smile
[53]

Sony42 [ Centurion ]

[51]

Poprostu śmieszna nazwa (wkońcu to 4fun)
Taka specjalnie dla pokemonów, które Lowciają Justina Biebera xD

11.07.2010
19:11
[54]

Fantasta_13 [ Pretorianin ]

Viva zeszła na psy już jakiś czas temu, więc się z tym pogodziłem. Teraz szkoda mi, że to samo dzieję się z vh1. Jeszcze jakiś czas temu leciała tam muza z lat 80/90 co w porównaniu do Vivy jest nie do pomyślenia. Ale już teraz połowę dnia lecą jakieś zjebane seriale komediowe.

12.07.2010
14:46
smile
[55]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Co się teraz dzieje na MTV hahaha padłem

13.07.2010
20:05
[56]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Czy ja dobrze widzę NickelBack na Vivie O_0

13.07.2010
22:58
smile
[57]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Potwierdzam - MTV Rocks to jest kur*a to

14.07.2010
21:39
[58]

Sony42 [ Centurion ]

NickelBack na Vivie?! Nie wierzę ;/ Dlaczego mnie wtedy nie było...

14.07.2010
21:44
[59]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[58]Uwierz.Dokładnie piosenka ''How You Remind Me''.

A na 4 fun tv dali Billie Jean Michela.Yea :D

17.07.2010
12:26
[60]

Sony42 [ Centurion ]

[59] To jest ich najlepsza piosenka, bo właściwie to ona przyniosła im sławę :P

No ale teraz będę czatował co ciekawego jeszcze puszczą :)

17.07.2010
12:30
[61]

zombie czu-czu [ Slowhand ]

Na Vivie nie istnieje takie coś jak rock ;p,no wiesz chyba że uważasz dode i to cos co ona spiewa rockiem

17.07.2010
22:40
[62]

aterazione [ Senator ]

[43] Spoko, można się pośmiać

26.07.2010
10:06
[63]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[54]Od 17.00 leci pasmo Comedy Central które tak naprawdę nie jest śmieszne.A muzyka z lat 70/80/90 odchodzi u nich w niepamięć.

26.07.2010
11:47
[64]

szymon_majewski [ Legend ]

Khym ... Wlaczylem ... I wylaczylem ...

Chcialem tylko powiedziec, ze bardzo sie ciesze, ze jednak slucham innej muzyki i nie utozsamiam sie z wieloma rowiesnikami ...

26.07.2010
11:50
[65]

mefsybil [ Legend ]

Wczoraj na Vivie leciała Specjalista czyli 20 utworów jakiegoś wykonawcy i już któryś raz był Eminem. Tylko za to lubię tę stację, tak to nie słucham ich od 5 lat (bo kiedyś puszczali nawet niezłe utwory, ale to chyba niemiecka Viva była :))

04.08.2010
09:32
[66]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Nie wiem czy uwierzycie ale przed chwilą na vivie leciała Metallica :O

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.