GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

medal of honor beta ps3

04.07.2010
14:06
smile
[1]

x21 [ Konsul ]

medal of honor beta ps3

Witam,mam pytanie co trzeba zrobić żeby uczestniczyć w becie(beta) na ps3 ?

04.07.2010
14:07
smile
[2]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Na dzień dzisiejszy, kupić pre-ordera. Google nie boli.

04.07.2010
14:08
smile
[3]

x21 [ Konsul ]

przepraszam za głupie pytanie i dzięki z szybką odpowiedź :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.