
afen [ Konsul ]
Jak odlać paliwo w skuterze
No właśnie jak??
potrzebuje do auta chociaż litra paliwa :D
ksips [ Legend ]
Odessać :P
Jeśli nie ustnie, to są specjalne pompki do kupienia :)
Sizalus [ Senator ]
Wkładasz wężyk do baku, niżej ustawiasz jakiś pojemnik. Następnie zasysasz wężyk i wkładasz do tego pojemnika. Fizyka zrobi resztę ;)
Spróbuj nie nabrać paliwka w usta, bo ciężko się pozbyć zapachu :]
Juanhijuan [ Hawkeye ]
Tak jak się upuszcza wino z dziadkowego balona :)