GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak odlać paliwo w skuterze

04.07.2010
13:47
smile
[1]

afen [ Konsul ]

Jak odlać paliwo w skuterze

No właśnie jak??
potrzebuje do auta chociaż litra paliwa :D

04.07.2010
13:51
[2]

ksips [ Legend ]

Odessać :P

Jeśli nie ustnie, to są specjalne pompki do kupienia :)

04.07.2010
14:00
[3]

Sizalus [ Senator ]

Wkładasz wężyk do baku, niżej ustawiasz jakiś pojemnik. Następnie zasysasz wężyk i wkładasz do tego pojemnika. Fizyka zrobi resztę ;)
Spróbuj nie nabrać paliwka w usta, bo ciężko się pozbyć zapachu :]

04.07.2010
14:01
[4]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Tak jak się upuszcza wino z dziadkowego balona :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.