GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spanie na wyjazdach

04.07.2010
11:48
[1]

taki_sobie_gostek [ Pretorianin ]

Spanie na wyjazdach

Jeżeli jedziecie ze znajomymi pod namiot, na festiwal, albo na wycieczkę klasową czy coś, to jak rozwiązujecie kwestię spania? Często jest tak, że jeżeli jest się grupą, to jeżeli komuś już się chce spać to nie chce sie wyłamywać z grupy, gdy wszyscy jeszcze nie planują się kłaść aby pójść spać. Nie macie oporów przed pójściem spać przed innymi?

04.07.2010
11:51
[2]

Xarexon [ Generaďż˝ ]

chce ci się iść spac idziesz spać nie widze problemu :P

04.07.2010
11:52
smile
[3]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

Ja nigdy nie kłade się spać pierwszy, bo moi kumple tylko czekają aż ktoś zaśnie i mu robią różne "różności"

04.07.2010
11:55
smile
[4]

Beret z antenką [ Konsul ]

Podczas snu zawsze trzeba być czujnym.

04.07.2010
11:59
smile
[5]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Ostatnio poszedłem pierwszy spać i nie obudziłem się rano biały. Nie mam przed tym żadnych oporów.

04.07.2010
11:59
smile
[6]

jees [ Freeride Downhill ]

Nigdy nie zasnąłem w autobusie czy samochodzie, taki nawyk, ot tak. Co do wycieczek, raczej zawsze szliśmy spać razem więc nie było problemu. Ogólnie nie polecam spać, jak się jedzie z mało ogarniętymi znajomymi, czy też w ogóle z nieznajomymi ludźmi..

04.07.2010
12:05
[7]

polak111 [ Legend ]

Jak jadę z jakimiś "ogarniętymi" osobami to nie widzę przeciwwskazań, aby zasnąć wtedy gdy się chce.

04.07.2010
12:07
smile
[8]

klimson_ [ Ace of Spades ]

zawsze na wycieczkach smarowałem pastą do zębów śpiących

04.07.2010
12:19
[9]

kubicBSK [ Legend ]

Pasta do zębów, to naprawdę pół biedy..

Jeszcze nie miałem przyjemności jechać gdzieś z kimś "ogarniętym", więc nigdy nie zasypiałem ostatni z wiadomych przyczyn.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.