Ragnus [ thrash ]
Zagraniczni po polsku
może już było :)

rog1234 [ Gold Cobra ]
Nawet, nawet.
GORGOROTH_PL [ Centurion ]
Całkiem fajne :)
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
e tam, tu naprawdę zaśpiewali po polsku :
ten kawałek śpiewali w wielu językach :P
Ragnus [ thrash ]
[4]
O, tego nie znałem. Ładnie.