Lansdowne [ Pretorianin ]
NOD32Club China website
Witam,
Pamiętam, że na golu był juz kiedyś wątek poświęcony temu tematowi, a jako iz nie moge go znaleźć to zakładam nowy. Konkretnie to chodzi o przedłużenie licencji do NODa.
Kiedys można było to zrobić na tej stronie:
Teraz niestety link nie działa :/ Choć może ktos z Was jest na tyle ogarnięty z chińskiego i może rozszyfruje czy na ich stronie jest gdzieś ten odnośnik do aktualizacji :P
:D