GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dragon Age pytanie do gry

04.07.2010
10:54
[1]

Apokalipter [ Centurion ]

Dragon Age pytanie do gry

Siemka. Jaki jest max lvl W dragon age??

04.07.2010
10:58
[2]

Vader274 [ Generaďż˝ ]

Tego to chyba nikt nie wie poza twórcami. W podstawce udało mi się osiągnąć 24 a z dodatkiem 32

04.07.2010
11:03
[3]

Adas1983 [ Konsul ]

W podstawowej wersji gry maksymalnie można osiągnąć 25 poziom.

04.07.2010
12:30
[4]

Apokalipter [ Centurion ]

Dużo jest rodzajów zbroi, broni, czarów??. Ile zajmuje czasu cała fabuła gry?? (około)

04.07.2010
13:06
[5]

N0wak [ Generaďż˝ ]

Dużo jest rodzajów zbroi, broni, czarów??
Trochę ich jest, typowe ilości dla cRPG, ale nie ma tu co porównywać do ekwipunku z HnS.

Ile zajmuje czasu cała fabuła gry?? (około)
Jesli wykonujesz wszystkie misje i czytasz opisy to spokojnie pograsz kilkadziesiat godzin.

04.07.2010
13:27
[6]

Apokalipter [ Centurion ]

Co to za gra HnS w google nie znalazłem, więc to jakiś skrót

04.07.2010
13:51
[7]

litlat [ (A)//(E) ]

hack'n'slash - coś jak Diablo na przykład.

A fabuła to grubo ponad 40h. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.