GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra ktoś jeszcze w Battlefield Vietnam?

04.07.2010
09:36
[1]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

Gra ktoś jeszcze w Battlefield Vietnam?

Chodzi mo o starego Vietnama i czy jest z kim pograć na multiku

04.07.2010
10:33
[2]

Gilmur [ Kopaczkens ]

Ja trochę pogrywam w LANIE z bratem a do multi nawet nie ma co zaglądać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.