RazKozieSmierc [ Konsul ]
Gra ktoś jeszcze w Battlefield Vietnam?
Chodzi mo o starego Vietnama i czy jest z kim pograć na multiku
Gilmur [ Kopaczkens ]
Ja trochę pogrywam w LANIE z bratem a do multi nawet nie ma co zaglądać.