GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS Undeground 2

04.07.2010
01:41
[1]

WojtekPro [ Junior ]

NFS Undeground 2

Witam, mam nastepujacy problem: zrobilem wszystkie misje jakie byly na mapie, gdy wcisnalem T pokazalo mi ze mam ukonczone 25% gry. Cala kase przeznaczylem w ulepszenie 3 samochodow, moze ktos powiedziec co musze dalej zrobic zeby odblokowac inne misje?

04.07.2010
02:00
smile
[2]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Hmm,odpowiednio podpicować samochód żeby jakieś "czasopismo" chciało mieć zdjęcie twojej bryki na okładce.
Po prostu musi odpowiednio wyglądać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.