
M'q [ Schattenjäger ]
Niesamowity "taniec"
Ultrasi moga sie schowac ;P

Axonn77 [ Warrior of Rock ]
O kurde, niezłe : D Ciekawe ile czasu zajęło opanowanie tego tańca...
"fajne"
Beret z antenką [ Konsul ]
Fejk
Żółci lubią takie imprezy

M'q [ Schattenjäger ]
Fejk
Ze co?
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
o.O!
fredzio92 [ Treasure Hunter ]
Widziałem parę ładnych lat temu. Mimo to wrażenie nadal ogromne.
Trailer Park Boy [ Konsul ]
Fajne ale bylo juz pare razy na forum
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Kolesie są niesamowici !!