GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cytat z AC II

04.07.2010
00:10
[1]

dlaczego ja [ Konsul ]

Cytat z AC II

Witam. Niedawno przypomniał mi się fajny cytat z AC 2, z tym, że nie pamiętam jak to dokładnie szło, a niechce mi sie drugi raz przechodzic gry dla 1 zdania. Etzio mówił coś w stylu: "lepiej mieć godne życie, niż żyć z nadzieją na lepsze po śmierci. requiescat in pace". No ale właśnie nie jestem pewien czy to było dokładnie tak. Jeżeli ktoś zna cytat o który mi chodzi to będe wdzięczny jak się nim ze mną podzieli ;]

04.07.2010
01:00
smile
[2]

binkset [ Acacia Avenue ]

Jeśli chodzi ci o zdanie, które mówił Ezio po zabiciu Francesco de Pazzi to właśnie mniej więcej tak mówił. Oczywiście nie co do słowa...

04.07.2010
01:06
[3]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

ale jemu chodzi co do słowa

04.07.2010
01:12
[4]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]



Lepiej być szczęśliwym w tym życiu, niżli mieć nadzieję na szczęście w następnym. Requiescat in Pace.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.