dlaczego ja [ Konsul ]
Cytat z AC II
Witam. Niedawno przypomniał mi się fajny cytat z AC 2, z tym, że nie pamiętam jak to dokładnie szło, a niechce mi sie drugi raz przechodzic gry dla 1 zdania. Etzio mówił coś w stylu: "lepiej mieć godne życie, niż żyć z nadzieją na lepsze po śmierci. requiescat in pace". No ale właśnie nie jestem pewien czy to było dokładnie tak. Jeżeli ktoś zna cytat o który mi chodzi to będe wdzięczny jak się nim ze mną podzieli ;]

binkset [ Acacia Avenue ]
Jeśli chodzi ci o zdanie, które mówił Ezio po zabiciu Francesco de Pazzi to właśnie mniej więcej tak mówił. Oczywiście nie co do słowa...
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
ale jemu chodzi co do słowa
Axonn77 [ Warrior of Rock ]
Lepiej być szczęśliwym w tym życiu, niżli mieć nadzieję na szczęście w następnym. Requiescat in Pace.