GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do posiadaczy PoP'a Zapomniane Pisaki.

04.07.2010
00:08
[1]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Do posiadaczy PoP'a Zapomniane Pisaki.

Witam. Mam problem z w/w grą. Jestem w tym miejscu gdzie pokazuje screeen. I jest w nim napisane ze dzieki tej złotej "rurce" drzwi mi się otworzą i mam przez nie szybko przejsc. Rzeczywiscie drzwi się otworzyły jednak ja za późno tam dobieglem gdzie pokazuje strzałka przezemnie narysowana i drzwi są zamknięte a ja cofnąć się nie moge bo gdy chce się cofnąć Princ nie chce się niczego chwycić.

Miał ktoś juz taki problem? Z góry dziękuje :)


Do posiadaczy PoP'a Zapomniane Pisaki.  - KuboL|Bambol
04.07.2010
00:10
[2]

napster92 [ Why so serious?! ]

Pirat?

@Down

Nie jestem takim psycholem jak niektórzy, po prostu taki błąd występował w jakiejś wersji, przez znukowany crack. Spróbuj odpalić grę na nowo, może zaskoczy.

04.07.2010
00:11
[3]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Oczywiśćie ,że oryginał. :)
Fotka z karteczką? (tylko znajde aparat ^^)
A może wpisze ten kod specjalny , który otrzymałem wraz z grą?
Może coś się odblokuje ? Chociaż w to wątpie.

04.07.2010
00:27
[4]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

.. Po boku była scianka do chwycenia. ^^
Przepraszam za swoją nieuwagę.
Wątek do kasacji ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.