KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Do posiadaczy PoP'a Zapomniane Pisaki.
Witam. Mam problem z w/w grą. Jestem w tym miejscu gdzie pokazuje screeen. I jest w nim napisane ze dzieki tej złotej "rurce" drzwi mi się otworzą i mam przez nie szybko przejsc. Rzeczywiscie drzwi się otworzyły jednak ja za późno tam dobieglem gdzie pokazuje strzałka przezemnie narysowana i drzwi są zamknięte a ja cofnąć się nie moge bo gdy chce się cofnąć Princ nie chce się niczego chwycić.
Miał ktoś juz taki problem? Z góry dziękuje :)
napster92 [ Why so serious?! ]
Pirat?
@Down
Nie jestem takim psycholem jak niektórzy, po prostu taki błąd występował w jakiejś wersji, przez znukowany crack. Spróbuj odpalić grę na nowo, może zaskoczy.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Oczywiśćie ,że oryginał. :)
Fotka z karteczką? (tylko znajde aparat ^^)
A może wpisze ten kod specjalny , który otrzymałem wraz z grą?
Może coś się odblokuje ? Chociaż w to wątpie.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
.. Po boku była scianka do chwycenia. ^^
Przepraszam za swoją nieuwagę.
Wątek do kasacji ;)