GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

OTS

03.07.2010
23:48
[1]

Apokalipter [ Centurion ]

OTS

Siemak. Zrobiłem OTS pod tibie 8.1. Dlaczego mogę na nim grać tylko ja, nie moge go dodać na ots server. Mam neta z neti ip: 87.205.44.124 zmienne
Proszę o pomoc

04.07.2010
00:59
[2]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Wyjdz...

Siemak.
Sam jestes siemak.

PS. Brak polskiej klawiatury.

04.07.2010
01:00
[3]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

tutaj chyba nikt nie trawi tego gówna więc ci nikt nie pomoże

04.07.2010
01:36
[4]

Apokalipter [ Centurion ]

specjalnie napisałem siemak. Fajnie że cię to ubawiło

Zingus123 grałeś chociaż??. Nie mów nic jak nie spróbowałeś

04.07.2010
09:30
[5]

maciejkami [ Pretorianin ]

za to ja to odpalilem. i przez te kolorowe kwadraciki omal bym sie porzygal. a szkoda klawiatury.

04.07.2010
10:04
[6]

Jakub130994 [ Konsul ]

Też Tibi nie trawię

04.07.2010
10:25
smile
[7]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

tak grałem kilka lat temu, do dziś żałuje...

04.07.2010
10:27
smile
[8]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

Grałem i wiem, że Tibia to syf jakich mało...

04.07.2010
10:56
[9]

Apokalipter [ Centurion ]

Co mie to obchodzi, że nie lubicie ja zadałem pytanie :Siemak. Zrobiłem OTS pod tibie 8.1. Dlaczego mogę na nim grać tylko ja, nie moge go dodać na ots server. Mam neta z neti ip: 87.205.44.124 zmienne
Proszę o pomoc

A nie czy lubicie tibie, Jak nie potraficie odpisać, to chociaż nie spamujcie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.