Apokalipter [ Centurion ]
OTS
Siemak. Zrobiłem OTS pod tibie 8.1. Dlaczego mogę na nim grać tylko ja, nie moge go dodać na ots server. Mam neta z neti ip: 87.205.44.124 zmienne
Proszę o pomoc
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Wyjdz...
Siemak.
Sam jestes siemak.
PS. Brak polskiej klawiatury.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
tutaj chyba nikt nie trawi tego gówna więc ci nikt nie pomoże
Apokalipter [ Centurion ]
specjalnie napisałem siemak. Fajnie że cię to ubawiło
Zingus123 grałeś chociaż??. Nie mów nic jak nie spróbowałeś
maciejkami [ Pretorianin ]
za to ja to odpalilem. i przez te kolorowe kwadraciki omal bym sie porzygal. a szkoda klawiatury.
Jakub130994 [ Konsul ]
Też Tibi nie trawię

Zingus123 [ Antyterrorysta ]
tak grałem kilka lat temu, do dziś żałuje...

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
Grałem i wiem, że Tibia to syf jakich mało...
Apokalipter [ Centurion ]
Co mie to obchodzi, że nie lubicie ja zadałem pytanie :Siemak. Zrobiłem OTS pod tibie 8.1. Dlaczego mogę na nim grać tylko ja, nie moge go dodać na ots server. Mam neta z neti ip: 87.205.44.124 zmienne
Proszę o pomoc
A nie czy lubicie tibie, Jak nie potraficie odpisać, to chociaż nie spamujcie