Dr.aska MEN [ Konsul ]
Zgubiłem telefon
Co mam zrobić by się odnalazł ? Dzwonie na swój numer ale nikt nie odbiera jak go mogę znaleźć?
Loon [Forza Inter] [ Konsul ]
A jaki to był telefon?
Dr.aska MEN [ Konsul ]
nokia 5130 XM
BlackBolt [ Senator ]
Włam się do systemu swojego operatora komórkowego i na podstawie triangulacji sygnału namierz go...
Juanhijuan [ Hawkeye ]
Jeśli nie masz GPS-a w telefonie to będzie ciężko, ale proponuję przejść się w możliwe miejsca gdzie mogłeś go zgubić i dopiero wtedy dzwonić. Dzwoniąc cały czas zwiększasz szansę że ktoś inny go znajdzie a nie Ty :)
GORGOROTH_PL [ Centurion ]
Brawo dla matki, kupuje drogą zabawkę niezbyt ogarniętemu syńciowi
Co do topicu:
ja bym poszedł do operatora i zablokował numer, żeby ci rachunku nie nabijali
Loon [Forza Inter] [ Konsul ]
Aha, no to zostało Ci chyba tylko zgłosić na policję i operatora jeśli był na abonament podając numer IMEI. Jak się znajdzie to zwrócą.
No i to:
RazKozieSmierc [ Konsul ]
zapomnij o nim i kup sobie nowy
Apokalipter [ Centurion ]
Pójdź na policję. Jest 100% że go odzyskasz

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]
On go ma ....
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10419084&N=1

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
<------- [10]
demon92 [ Konsul ]
@Apokalipter: Rób mu nadzieje prawdopodobieństwo, że odzyskasz jest 0 chyba, że ten co znajdzie odniesie do biura rzeczy znalezionych/policje albo będzie idiotą jakimś.

miguel1995 [ Konsul ]
Współczuję bardzo fajny telefon też mam taki .

Jakub130994 [ Konsul ]
Kilka postów niżej gościu znalazł telefon

ProTyp [ For the Horde! ]
Standardowo
Sprzedam Nokie! Cena do uzgodnienia ;]