GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zgubiłem telefon

03.07.2010
20:05
[1]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

Zgubiłem telefon

Co mam zrobić by się odnalazł ? Dzwonie na swój numer ale nikt nie odbiera jak go mogę znaleźć?

03.07.2010
20:10
[2]

Loon [Forza Inter] [ Konsul ]

A jaki to był telefon?

03.07.2010
20:11
[3]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

nokia 5130 XM

03.07.2010
20:11
[4]

BlackBolt [ Senator ]

Włam się do systemu swojego operatora komórkowego i na podstawie triangulacji sygnału namierz go...

03.07.2010
20:11
[5]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Jeśli nie masz GPS-a w telefonie to będzie ciężko, ale proponuję przejść się w możliwe miejsca gdzie mogłeś go zgubić i dopiero wtedy dzwonić. Dzwoniąc cały czas zwiększasz szansę że ktoś inny go znajdzie a nie Ty :)

03.07.2010
20:12
[6]

GORGOROTH_PL [ Centurion ]

Brawo dla matki, kupuje drogą zabawkę niezbyt ogarniętemu syńciowi

Co do topicu:

ja bym poszedł do operatora i zablokował numer, żeby ci rachunku nie nabijali

03.07.2010
20:12
[7]

Loon [Forza Inter] [ Konsul ]

Aha, no to zostało Ci chyba tylko zgłosić na policję i operatora jeśli był na abonament podając numer IMEI. Jak się znajdzie to zwrócą.

No i to:

03.07.2010
20:42
[8]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

zapomnij o nim i kup sobie nowy

03.07.2010
23:10
[9]

Apokalipter [ Centurion ]

Pójdź na policję. Jest 100% że go odzyskasz

03.07.2010
23:36
smile
[10]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

On go ma ....


https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10419084&N=1

04.07.2010
02:02
smile
[11]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

<------- [10]

04.07.2010
02:27
[12]

demon92 [ Konsul ]

@Apokalipter: Rób mu nadzieje prawdopodobieństwo, że odzyskasz jest 0 chyba, że ten co znajdzie odniesie do biura rzeczy znalezionych/policje albo będzie idiotą jakimś.

04.07.2010
07:46
smile
[13]

miguel1995 [ Konsul ]

Współczuję bardzo fajny telefon też mam taki .

04.07.2010
10:22
smile
[14]

Jakub130994 [ Konsul ]

Kilka postów niżej gościu znalazł telefon

04.07.2010
10:56
smile
[15]

ProTyp [ For the Horde! ]

Standardowo

Sprzedam Nokie! Cena do uzgodnienia ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.