GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

assassin's creed 2 kolejny problem z zapisaniem gry

03.07.2010
13:40
[1]

FRYVO [ Junior ]

assassin's creed 2 kolejny problem z zapisaniem gry

witam
mam problem z zapisaniem gry ponieważ za każdym razem gdy włączam grę ponownie zawsze jest do wyboru tylko nowa sesja.
czytałem na forum o kliknięciu na kółko z ząbkami aby zapisywać savy na dysku ale to nic nie dało.
również rozwiązanie z folderem ubisoft game launcher/storage/i cos tam, u mnie nie działa ponieważ ja w folderze storage mam tylko plik temp który jest pusty.
ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na rozwiązanie problemu
prosze o pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.