GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

JPG na XML ?

03.07.2010
13:17
[1]

Lansdowne [ Pretorianin ]

JPG na XML ?

Witam,

czy jest możliwość zamiany pliku JPG (ogólnie plików graficznych) na XML?

03.07.2010
13:25
[2]

Regis [ ]

I przepraszam, że niby jak to by miało działać? Tzn. co miałby zawierać taki plik? Opisane tekstem wypełnienie pikseli kolorami, czy jak? Jaki miałby być tego sens? Ew. przy wektorówce bym jeszcze to rozumiał, ale JPG?

03.07.2010
13:27
smile
[3]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Ja proponuję zamienić JKM na SLD.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.