GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko???

03.07.2010
11:28
[1]

FIREBLAST [ Pretorianin ]

Pytanko???

Witam natknąłem się na gre Tow Truck simulator i nie rozumiem jednego zdania oto one:

Ciekawostką jest to, że Tow Truck Simulator współpracuje z Driving Simulator, umożliwiając prowadzenie zabawy w środowisku tej gry.

Jak to rozumieć czy jeździ się po tym samym mieście co w driving simulator czy jak oco tu chodzi?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.