
Mateusz16b [ Konsul ]
Którego RTS'a polecacie ???
Witam !
W najbliższym czasie chciałbym kupić grę strategiczną . Która z gier podanych poniżej jest według was lepsza i dlaczego :
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight
Command & Conquer: Red Alert 3
Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Z góry THX
Pozdrawiam .
Mateusz16b [ Konsul ]
???
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Zadnego z wymienonych.
pawel020 [ Carnivale ]
Myślę że starcraft 2 może być grą w ktorą nawet za 5 lat będzie można pograć i się nie znudzi (w lipcu premiera ). Ja nie grałem w jedynke ani w betę , ale mam taki kredyt zaufania do firmy Blizzard że kupuję w ciemno chociaż cena tej gry jest mocno przesadzona.