GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Którego RTS'a polecacie ???

03.07.2010
11:16
smile
[1]

Mateusz16b [ Konsul ]

Którego RTS'a polecacie ???

Witam !
W najbliższym czasie chciałbym kupić grę strategiczną . Która z gier podanych poniżej jest według was lepsza i dlaczego :

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight
Command & Conquer: Red Alert 3
Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Z góry THX
Pozdrawiam .

03.07.2010
11:53
[2]

Mateusz16b [ Konsul ]

???

03.07.2010
12:00
[3]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Zadnego z wymienonych.

03.07.2010
12:09
[4]

pawel020 [ Carnivale ]

Myślę że starcraft 2 może być grą w ktorą nawet za 5 lat będzie można pograć i się nie znudzi (w lipcu premiera ). Ja nie grałem w jedynke ani w betę , ale mam taki kredyt zaufania do firmy Blizzard że kupuję w ciemno chociaż cena tej gry jest mocno przesadzona.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.