GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

przez co grac w counter strika source i team fortress 2

03.07.2010
10:58
[1]

teknoo [ Centurion ]

przez co grac w counter strika source i team fortress 2

chodzi o xfire ,game spy arcade itp

a wiec

1.team fortress 2
2.counter strike source

tylko sie nie smiejcie ze nie wiem bo dopiero zaczynam w multiplayery grać

03.07.2010
10:58
[2]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Steam.

03.07.2010
11:08
[3]

teknoo [ Centurion ]

steam dziala na obu grach ?

03.07.2010
11:09
[4]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Steam jest wymagany do obu gier.

03.07.2010
11:18
[5]

teknoo [ Centurion ]

czyli loguje sie na steam wchodze w gre i wyszukuje serverów dzieki za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.