Peregrin Tuk [ Lech Zdech Amica ]
Morskie oko - dojazd
Czytam i czytam o tym ale w zasadzie nic konkretnego. Chodiz mi o dojazd samochodem , nie na samo jezioro ale do podnóża trasy. Tylko na co wgl się kierowac? Z Zakopanego jedyne co znalazłem to coś o naziw Las Pod Obłudą czy jakoś tak , i to jedyna istniejaca miejscowosc wedle map internetowych w internecie. Ale nie mam punktu zaparcia w jakiej to jest wgl miejscowosci. Prosze o pomoc
Mortan [ ]
łysa polana
likfidator2 [ Konsul ]
Tak trudno w googlach wpisać?
Jedź tą trasą co jest w linku, których wysłałem, ale kilka kilometrów przed jeziorem musisz zatrzymać się na parkingu, bo dalej albo na piechotę albo dorożką.
Peregrin Tuk [ Lech Zdech Amica ]
No to co miejscowosc dac Morskie Oko i ulica Tatrzańska?
Voutrin [ łojant ]
do M. Oka startuje sie z Palenicy Bialczanskiej. Wpisz sobie w gogle, na pewno znajdziesz informacje jak tam dojechac.
Peregrin Tuk [ Lech Zdech Amica ]
Kurde moja automapa nie ogarnia tych nazw...
Kłosiu [ Legend ]
No to masz pecha. Wpisz sobie dojazd do Zakopca, a przed Zakopcem przestaw sie na nawigacje tradycyjna, po drogowskazach ;) Ewentualnie do Bukowiny Tatrzanskiej, stamtad jest prosciej. W gorach naprawde nie sposob sie pogubic, jest jedna szosa - i tyle.