vlodek2532 [ Senator ]
możecie się zalogowac an pcoztę wp.pl?
Jak w temacie możecie się zalogować na pocztę wp.pl?

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
nie ale jak masz problem to cię zaloguje
Dell` s [ d-_-b ]
A czemu niby nie?
kubazek [ Konsul ]
ja moge
tomo3101 [ PLaYeR ]
Mi nie wczytuje.
vlodek2532 [ Senator ]
1. ma w ogóle jakieś trudności z wczytywaniem
2. przy logowaniu pokazuje, ze złe hasła/nazwa użytkownika a przy opcji odzyskiwanie hasła jak wpisuje swój login pokazuje, ze takiego nie ma
3. jak chce się zarejestrować to mój stary login jest wolny
modrzew [ Admiral Nelson ]
Nie mogę od rana
Vany Van [ MrFragger89 ]
Ja nigdzie nie moge wejsc... Nawet w wiadomosci...
kefirek09 [ Senator ]
Nie mogę się zalogować :/