GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gta San Andreas Problem

03.07.2010
09:42
[1]

kubazek [ Konsul ]

Gta San Andreas Problem

Mam problem z grą gta San Andreas otoż po uruchomieniu gry gra jest taka szybka znaczy jakos tak szybko dziala gdy skonczy sie intro to wywala do pulpitu nie moge wejsc do menu gry nie wiem jak to do konca wytlumaczyc ale jak uruchamia sie gre to sa te reklamy firmy i one tak szybko migaja potem jest intro i po intrze wywala z komunikatem nie wysylaj

03.07.2010
10:24
[2]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Reinstall i najnowsze patche.

03.07.2010
10:27
[3]

kubazek [ Konsul ]

Gra jest w wersji v2 :) patchy nie ma nowszyhc reinstalacja robilem 2 razy

03.07.2010
10:31
[4]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Pirated Edyszyn ?

03.07.2010
10:34
smile
[5]

tomo3101 [ PLaYeR ]

<---- Przedmówca chyba ma racje.

03.07.2010
10:35
[6]

kubazek [ Konsul ]

nie wiem co to znaczy

gre kupilem wczoraj fotki czy cos moge zamiescic ale musze poszukac aparatu

03.07.2010
10:37
smile
[7]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

To prosimy najpierw o fotografię i karteczkę z nickiem.

spoiler start
PS Śmierdzi mi tutaj piratem...
spoiler stop

03.07.2010
10:45
[8]

kubazek [ Konsul ]

o boze zaraz...

03.07.2010
11:05
[9]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Zdjęcia nie ma więc chyba pirat

spoiler start
Chociaż wszyscy których mam mają tylko pirackie GTA SA . Wydaje mi się żę to najbardziej piracona gra wszechczasów
spoiler stop

03.07.2010
11:21
[10]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

A wymagania odpowiadaja?

03.07.2010
11:39
[11]

kubazek [ Konsul ]

Spokojnie zdjecie bedzie tata ma w pracy jak dzisiaj przyjedzie to powiem mu aby zabral ze soba

03.07.2010
11:51
smile
[12]

Fett [ Avatar ]

co to klub detektywów ? :D Da wam to coś trolle? Jego sprawa czy ma pirata czy oryginał, a skoro wszyscy wasi znajomi mają piraty i im działają to chyba nie jest to rozwiązane? Watpliwy może być tylko wiek gracza, ale od tego są rodzice a nie wy.

Zrób tak:
-odinstaluj i wywal foldery
- zainstaluj i przy typie instalacji zostaw domyślną :) jak zaznaczyłem sobie własną to właśnie wywalał się błąd :)
- ścieżkę docelową możesz zmienić :P
- potem daj łatki jak są, spolszczenie i graj :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.