kubazek [ Konsul ]
Gta San Andreas Problem
Mam problem z grą gta San Andreas otoż po uruchomieniu gry gra jest taka szybka znaczy jakos tak szybko dziala gdy skonczy sie intro to wywala do pulpitu nie moge wejsc do menu gry nie wiem jak to do konca wytlumaczyc ale jak uruchamia sie gre to sa te reklamy firmy i one tak szybko migaja potem jest intro i po intrze wywala z komunikatem nie wysylaj
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Reinstall i najnowsze patche.
kubazek [ Konsul ]
Gra jest w wersji v2 :) patchy nie ma nowszyhc reinstalacja robilem 2 razy
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Pirated Edyszyn ?

tomo3101 [ PLaYeR ]
<---- Przedmówca chyba ma racje.
kubazek [ Konsul ]
nie wiem co to znaczy
gre kupilem wczoraj fotki czy cos moge zamiescic ale musze poszukac aparatu

SilentFisher [ Generaďż˝ ]
To prosimy najpierw o fotografię i karteczkę z nickiem.
kubazek [ Konsul ]
o boze zaraz...
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Zdjęcia nie ma więc chyba pirat
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
A wymagania odpowiadaja?
kubazek [ Konsul ]
Spokojnie zdjecie bedzie tata ma w pracy jak dzisiaj przyjedzie to powiem mu aby zabral ze soba

Fett [ Avatar ]
co to klub detektywów ? :D Da wam to coś trolle? Jego sprawa czy ma pirata czy oryginał, a skoro wszyscy wasi znajomi mają piraty i im działają to chyba nie jest to rozwiązane? Watpliwy może być tylko wiek gracza, ale od tego są rodzice a nie wy.
Zrób tak:
-odinstaluj i wywal foldery
- zainstaluj i przy typie instalacji zostaw domyślną :) jak zaznaczyłem sobie własną to właśnie wywalał się błąd :)
- ścieżkę docelową możesz zmienić :P
- potem daj łatki jak są, spolszczenie i graj :)