GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kwiaty słonecznika

03.07.2010
01:18
[1]

Xarexon [ Generaďż˝ ]

Kwiaty słonecznika

Czy dostanę w kwiaciarni kwiaty słonecznika ? w jakiej mogą być cenie ?

03.07.2010
01:27
smile
[2]

pablo397 [ sport addicted ]

predzej w warzywniaku :)

03.07.2010
01:43
smile
[3]

jees [ Freeride Downhill ]

Raczej w warzywniaku. Miasto w którym mieszkam, posiada słoneczniki w foliowych torebkach, ceny nie znam, bo nie jadam:)
Osobiście polecam zasadzić własne :)

03.07.2010
01:57
[4]

dave_mgs [ Senator ]

Pewnie chodzi Ci o to, żeby były ładne, miały ten taki meszek co to one mają i w ogóle, a w warzywniaku dostaniesz raczej już bez tego meszku i prawie bez żółtych listków, taki bardziej spożywczy, rzekłbym. Ja jednak widziałem jakiś czas temu w kwiaciarni takie małe kwiatki słonecznika, więc chyba jest szansa. A jak mieszkasz na wsi, lub przedmieściu, gdzie ludzie mają ogródki, wiesz.. Chwila strachu, szybkie ręce i jest ;)

03.07.2010
06:36
[5]

KoSmIt [ Like No Other ]

Tak, w dobrej kwiaciarni dostaniesz ładne i duże kwiaty słonecznika :)

03.07.2010
08:39
smile
[6]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Matołki On chce kwiatka dziewczynie kupić, takiego z łodygą i płatkami. W kwiaciarni dostaniesz, ale cenowo to może być i z dobre 20-30 złotych. Tak na oko : )

03.07.2010
10:55
smile
[7]

pablo397 [ sport addicted ]

Dycu --> o matko, serio?! jak to rozgryzles, miszczu...

03.07.2010
10:59
[8]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

No, poważnie. Nie bardzo rozumiem czemu próbujesz mi teraz udowodnić że nie jesteś debilem...?

03.07.2010
11:02
[9]

tomazzi [ Flash YD ]

Kupisz spokojnie. Z tego co pamiętam, płaciłem coś około 15zł za 'goły' kwiatek.

03.07.2010
11:04
smile
[10]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

a propos dziewczyn i słonecznika:

- kiedy dziewczyna wygląda jak słonecznik?

spoiler start
- kiedy ma nasienie na twarzy.
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.