GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

APB

02.07.2010
23:45
[1]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

APB

Czy wielu z was ma zamiar grać w APB? Co myślicie o tej grze?

02.07.2010
23:55
[2]

Filip550 [ Hunt3r ]

Gralem w bete i mysle ze ta gra to gniot

Grafika fatalna - grafika cos takiego jak w grze wheelman moze troche gorsza
Fizyki brak
Misje nudne - caly czas robisz to samo
Model jazdy fatalny
abonament...

Za darmo bym w to nie gral

03.07.2010
11:15
[3]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

Filip550--> Grafika - standard jak na gry MMO
Fizyka - a raczej jek faktyczny brak
Misje - powiewa monotonia
Zderzenia - styl jazdy na miare GTA II

czyli raczej masz racje...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.