RazKozieSmierc [ Konsul ]
APB
Czy wielu z was ma zamiar grać w APB? Co myślicie o tej grze?
Filip550 [ Hunt3r ]
Gralem w bete i mysle ze ta gra to gniot
Grafika fatalna - grafika cos takiego jak w grze wheelman moze troche gorsza
Fizyki brak
Misje nudne - caly czas robisz to samo
Model jazdy fatalny
abonament...
Za darmo bym w to nie gral
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
Filip550--> Grafika - standard jak na gry MMO
Fizyka - a raczej jek faktyczny brak
Misje - powiewa monotonia
Zderzenia - styl jazdy na miare GTA II
czyli raczej masz racje...