GORGOROTH_PL [ Centurion ]
Abonament, dobór sieci.
Witam, za jakiś czas będę zakładał umowę na telefon, mam pytanko; gdzie jest najtańszy abonament? Szukam też w nim jakiegoś taniego telefonu.
Sizalus [ Senator ]
Najtańsze telefony są w Playu.
Najniższe abonamenty we wszystkich sieciach kosztują 29 zł oprócz Plusa, w którym to cena wynosi 25 zł. Co do szczegółów ile minut i do kogo dają to masz na stronie operatorów.
GORGOROTH_PL [ Centurion ]
Tak właśnie do tego doszedłem wędrując po stronkach, mam pytanie; czy poszczególne taryfy (rarka, itd) różnią się cenami telefonów czy tylko ustawieniem SMSów itd>
GORGOROTH_PL [ Centurion ]
^