GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Abonament, dobór sieci.

02.07.2010
23:40
[1]

GORGOROTH_PL [ Centurion ]

Abonament, dobór sieci.

Witam, za jakiś czas będę zakładał umowę na telefon, mam pytanko; gdzie jest najtańszy abonament? Szukam też w nim jakiegoś taniego telefonu.

03.07.2010
00:03
[2]

Sizalus [ Senator ]

Najtańsze telefony są w Playu.

Najniższe abonamenty we wszystkich sieciach kosztują 29 zł oprócz Plusa, w którym to cena wynosi 25 zł. Co do szczegółów ile minut i do kogo dają to masz na stronie operatorów.

03.07.2010
00:05
[3]

GORGOROTH_PL [ Centurion ]

Tak właśnie do tego doszedłem wędrując po stronkach, mam pytanie; czy poszczególne taryfy (rarka, itd) różnią się cenami telefonów czy tylko ustawieniem SMSów itd>

03.07.2010
10:46
[4]

GORGOROTH_PL [ Centurion ]

^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.