Bobek09 [ Pretorianin ]
Problem.
witam ;)
Mam problem...nie przedłużając chodzi o to, że gdy probuje włączyć w Pro Evolution Soccer 10 tryb become a legend wywala mnie do windowsa. Wie ktoś jak to rozwiązać?
Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Oryginał?. Wybacz standardowe pytanie. :D
Bobek09 [ Pretorianin ]
Tak, w internecie znalazłem informację, że z oryginałem jest podobnie co z piratem. Więc twoje pytanie i tak do niczego nie prowadzi ;) hehe ;)
rpn [ prison break ]
tak troche offtopując, wie ktos może czy żeby zagrać przez sieć potrzeba dwóch oryginalnych płyt w napędzie czy też wystarczy mieć zainstalowanego oryginała ?
Bobek09 [ Pretorianin ]
rpn- Mam do Ciebie prośbę...

rpn [ prison break ]
jaką?

Bobek09 [ Pretorianin ]
Tobie zapewne działa Becoma a Legend, wiec w takim razie mógłbyś stworzyć nowy save i przesłać mi przez Gadu-Gadu? ;)