GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem.

02.07.2010
23:15
[1]

Bobek09 [ Pretorianin ]

Problem.

witam ;)


Mam problem...nie przedłużając chodzi o to, że gdy probuje włączyć w Pro Evolution Soccer 10 tryb become a legend wywala mnie do windowsa. Wie ktoś jak to rozwiązać?

02.07.2010
23:33
[2]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Oryginał?. Wybacz standardowe pytanie. :D

02.07.2010
23:36
[3]

Bobek09 [ Pretorianin ]

Tak, w internecie znalazłem informację, że z oryginałem jest podobnie co z piratem. Więc twoje pytanie i tak do niczego nie prowadzi ;) hehe ;)

02.07.2010
23:41
[4]

rpn [ prison break ]

tak troche offtopując, wie ktos może czy żeby zagrać przez sieć potrzeba dwóch oryginalnych płyt w napędzie czy też wystarczy mieć zainstalowanego oryginała ?

02.07.2010
23:44
[5]

Bobek09 [ Pretorianin ]

rpn- Mam do Ciebie prośbę...

03.07.2010
00:00
smile
[6]

rpn [ prison break ]

jaką?

03.07.2010
12:07
smile
[7]

Bobek09 [ Pretorianin ]

Tobie zapewne działa Becoma a Legend, wiec w takim razie mógłbyś stworzyć nowy save i przesłać mi przez Gadu-Gadu? ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.