GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mniej Więcej ;D

02.07.2010
18:45
[1]

skALA35000 [ Junior ]

Mniej Więcej ;D

Na ile mniej więcej moge wycenic PSP 3004 w idealnym stanie z Softem 6.0 ;D ?

02.07.2010
19:05
smile
[2]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

No, sprzedaj PSP i kup DS'a.

03.07.2010
08:00
[3]

Mateusz_II [ Centurion ]

jeśli jest w idealnym stanie to nie wiele mniej od nowego
a dużo korzystałeś ?

03.07.2010
12:25
[4]

radar00118 [ Centurion ]

Coś pomiędzy 600 a 700 zł.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.