ŁuQciu5253 [ Konsul ]
Małe Pytanko o Sniper'a :P
Witam mam pytanko , Czy jeśli cod 4 chodzi mi na najwyższych wymaganiach to pójdzie mi sniper ghost warrior ? pytam dlatego że są to 2 inne silniki graficzne i nie jestem pewien.
Z góry dzięki ;)
DscMati [ Konsul ]
Sprawdź tu:
(lewa strona)
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
Proszę cię ,schowaj się z tym i nie śmiesz mnie ... na tej stronce pokazuje że nawet cod 4 nie odpali a jedzie na prawie full ... a po drugie tu jeszcze snipera nie ma
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
up
jetix200 [ Człowiek ]
pójdzie na pewno, a na jakich detalach to se sam sprawdź.:P

Seabass :) [ Junior ]
Jeżeli CoD 4 ci ruszył to na pewno Sniper będzie chulał że hoho
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
ok dzięki wam ;)
Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
Pojdzie plynnie jak film. Bo Sniper jest robiony przez polakow na silniku Hrome engine 4.
Czyli na standardy CoD 4 na niziutkich teksturach, taaaaa.