GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Małe Pytanko o Sniper'a :P

02.07.2010
18:17
[1]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Małe Pytanko o Sniper'a :P

Witam mam pytanko , Czy jeśli cod 4 chodzi mi na najwyższych wymaganiach to pójdzie mi sniper ghost warrior ? pytam dlatego że są to 2 inne silniki graficzne i nie jestem pewien.


Z góry dzięki ;)

02.07.2010
18:18
[2]

DscMati [ Konsul ]

Sprawdź tu:


(lewa strona)

02.07.2010
18:46
[3]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Proszę cię ,schowaj się z tym i nie śmiesz mnie ... na tej stronce pokazuje że nawet cod 4 nie odpali a jedzie na prawie full ... a po drugie tu jeszcze snipera nie ma

02.07.2010
19:51
[4]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

up

02.07.2010
20:18
[5]

jetix200 [ Człowiek ]

pójdzie na pewno, a na jakich detalach to se sam sprawdź.:P

02.07.2010
20:32
smile
[6]

Seabass :) [ Junior ]

Jeżeli CoD 4 ci ruszył to na pewno Sniper będzie chulał że hoho

02.07.2010
20:33
[7]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

ok dzięki wam ;)

03.07.2010
00:16
[8]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

Pojdzie plynnie jak film. Bo Sniper jest robiony przez polakow na silniku Hrome engine 4.
Czyli na standardy CoD 4 na niziutkich teksturach, taaaaa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.