
Ashbeck [ Junior ]
Guild Wars
Witam w moim kolejnym wątku. Teraz prosze o kod na asure, był on w gazecie Cd -action numer chyba 138. Gram w gw już długo za 4 miesiące będą dwa lata więc przydałby się.
Z góry dziękuje.
Dennoss [ Child of the Prophecy ]
Raczej na pewno go nie dostaniesz, bo ten kod był jednorazowy.

Lt.Matts [ Epitaph ]
Wiesz o tym, że jest osobny wątek dla GW?
odnośnie mini Asury-> szczere powodzenia.
Mr P [ Konsul ]
Teraz prosze o kod na asure
To kosztuje, albo złotówki albo walutę w grze