GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Guild Wars

02.07.2010
16:19
smile
[1]

Ashbeck [ Junior ]

Guild Wars

Witam w moim kolejnym wątku. Teraz prosze o kod na asure, był on w gazecie Cd -action numer chyba 138. Gram w gw już długo za 4 miesiące będą dwa lata więc przydałby się.
Z góry dziękuje.

02.07.2010
16:30
[2]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

Raczej na pewno go nie dostaniesz, bo ten kod był jednorazowy.

02.07.2010
16:58
smile
[3]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Wiesz o tym, że jest osobny wątek dla GW?
odnośnie mini Asury-> szczere powodzenia.

02.07.2010
17:54
[4]

Mr P [ Konsul ]

Teraz prosze o kod na asure

To kosztuje, albo złotówki albo walutę w grze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.