Zysio [ Generaďż˝ ]
Reklama LOTRa na TVN
Ostatnio na tvnie pojawiła się kolejna chora reklamówka trylogii Władcy Pierścieni, niby to udająca relacje z meczu w trakcie bitwy. Przy okazji w necie krąży teraz drużyna wuwuzeli, ale to da się łatwo na YouTube znaleźć ( . Moje pytanie brzmi czy ktoś może znalazł tą pierwszą reklamę z tvnu w necie gdzieś? Szukam i szukam i nigdzie jej nie widze :o Jeśli ktoś by znalazł i linka wkleił byłbym wdzięczny...

demon92 [ Konsul ]
Dwa słowa: BIG LOL :D
Pvt. Creak [ Criav ]
Taki mało offtop, ale pamiętacie tę reklamę TVNu? :D Mogliby robić takie częściej...

xanat0s [ Wind of Change ]
Pvt. Creak --> Klasyka - do dzisiaj pamiętam niektóre fragmenty :)
bubczak [ Legionista ]
W tamtym roku byly najlepsze reklamy LOTR. "Zloty pierscionek na szczescie" : D
Pvt. Creak [ Criav ]
@xanat0s
No nie oglądałem tego już hohoho, dopiero teraz sobie o tym przypomniałem, a i tak 80% tekstu znałem na pamięć :) Trzeba przyznać, że zajął się tym ktoś z głową na karku ;)

KapCioch [ Generaďż˝ ]
^@ no:D

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
hehe

Fenstein [ Legionista ]
[3]

Arxel [ Kostka Rubika ]
Pvt. Creak ---> Szukałem tego dość długo, ciągle będąc przekonany, że była to reklama Polsatu.. :)
Zysio [ Generaďż˝ ]
Hmm, UP. Komuś się poszczęściło, może się zaciekawił i poszukał znalazł? :P