GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Reklama LOTRa na TVN

02.07.2010
15:36
[1]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Reklama LOTRa na TVN

Ostatnio na tvnie pojawiła się kolejna chora reklamówka trylogii Władcy Pierścieni, niby to udająca relacje z meczu w trakcie bitwy. Przy okazji w necie krąży teraz drużyna wuwuzeli, ale to da się łatwo na YouTube znaleźć ( . Moje pytanie brzmi czy ktoś może znalazł tą pierwszą reklamę z tvnu w necie gdzieś? Szukam i szukam i nigdzie jej nie widze :o Jeśli ktoś by znalazł i linka wkleił byłbym wdzięczny...

02.07.2010
15:45
smile
[2]

demon92 [ Konsul ]

Dwa słowa: BIG LOL :D

02.07.2010
15:46
[3]

Pvt. Creak [ Criav ]

Taki mało offtop, ale pamiętacie tę reklamę TVNu? :D Mogliby robić takie częściej...


02.07.2010
15:48
smile
[4]

xanat0s [ Wind of Change ]

Pvt. Creak --> Klasyka - do dzisiaj pamiętam niektóre fragmenty :)

02.07.2010
15:48
[5]

bubczak [ Legionista ]

W tamtym roku byly najlepsze reklamy LOTR. "Zloty pierscionek na szczescie" : D

02.07.2010
15:49
[6]

Pvt. Creak [ Criav ]

@xanat0s
No nie oglądałem tego już hohoho, dopiero teraz sobie o tym przypomniałem, a i tak 80% tekstu znałem na pamięć :) Trzeba przyznać, że zajął się tym ktoś z głową na karku ;)

02.07.2010
15:50
smile
[7]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

^@ no:D

02.07.2010
15:55
smile
[8]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

hehe

02.07.2010
16:02
smile
[9]

Fenstein [ Legionista ]

[3]

02.07.2010
16:20
smile
[10]

Arxel [ Kostka Rubika ]

Pvt. Creak ---> Szukałem tego dość długo, ciągle będąc przekonany, że była to reklama Polsatu.. :)

03.07.2010
11:03
[11]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Hmm, UP. Komuś się poszczęściło, może się zaciekawił i poszukał znalazł? :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.