Santarius [ Death knight ]
Derkom... szok!
Dziś będąc w mieście przeszłem się do Derkomu w którym nabyłem kiedyś swój pierwszy komputer. Chciałem przejżeć jakie nowe tytuły mają tam do sprzedania, spojżałem na półkę i ujżałem Gears of war za 79zł i co mnie bardzo zdziwiło Dirt2 za 149zł!! Jakie macie opinie na temat tego sklepu? Kupiliście tam kiedyś coś? Nie rozumiem dlaczego są tam takie gry jeśli miał bym kupić Dirt2 w sklepie internetowym to musiał bym oczywiście zapłacić za przesyłkę i za to wszystko (około 140zł) dostał bym grę na następny dzień i przy tym zaoszczędził 10 zł.
[2] Mieszkam koło Zamościa.
Ziom91 [ ohjehr ]
Nawet nie napisałeś w jakim mieście mieszkasz mądralo :P
Devilyn [ Storm Detonation ]
Prywatne sklepy z grami powoli odchodzą do lamusa, między innymi przez te zaporowe ceny. Jak ktoś nie kombinuje jak przyciągnać klienta to idzie do piachu. Tym sposobem z mojego miasta (Bielska-Białej) zniknęło pare sklepów z grami.
Damian1539 [ Legend ]
Jakie 140?
Santarius [ Death knight ]
Damian nie kupuję gier na allegro, kupuję tylko na [ link zabroniony przez regulamin forum ] . Sprawdź sobie ceny.

Super Kotlet [ Schabowy ]
To co się śmiejesz ze sklepu jak sam przepłacasz o 80%?
Co za koleś :D