GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Derkom... szok!

02.07.2010
15:22
[1]

Santarius [ Death knight ]

Derkom... szok!

Dziś będąc w mieście przeszłem się do Derkomu w którym nabyłem kiedyś swój pierwszy komputer. Chciałem przejżeć jakie nowe tytuły mają tam do sprzedania, spojżałem na półkę i ujżałem Gears of war za 79zł i co mnie bardzo zdziwiło Dirt2 za 149zł!! Jakie macie opinie na temat tego sklepu? Kupiliście tam kiedyś coś? Nie rozumiem dlaczego są tam takie gry jeśli miał bym kupić Dirt2 w sklepie internetowym to musiał bym oczywiście zapłacić za przesyłkę i za to wszystko (około 140zł) dostał bym grę na następny dzień i przy tym zaoszczędził 10 zł.

[2] Mieszkam koło Zamościa.

02.07.2010
15:23
[2]

Ziom91 [ ohjehr ]

Nawet nie napisałeś w jakim mieście mieszkasz mądralo :P

02.07.2010
15:27
[3]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Prywatne sklepy z grami powoli odchodzą do lamusa, między innymi przez te zaporowe ceny. Jak ktoś nie kombinuje jak przyciągnać klienta to idzie do piachu. Tym sposobem z mojego miasta (Bielska-Białej) zniknęło pare sklepów z grami.

02.07.2010
15:28
[4]

Damian1539 [ Legend ]

Jakie 140?

02.07.2010
15:30
[5]

Santarius [ Death knight ]

Damian nie kupuję gier na allegro, kupuję tylko na [ link zabroniony przez regulamin forum ] . Sprawdź sobie ceny.

02.07.2010
16:05
smile
[6]

Super Kotlet [ Schabowy ]

To co się śmiejesz ze sklepu jak sam przepłacasz o 80%?
Co za koleś :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.