Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
Mafia II
Wątek poświęcony grze Mafia II.Kto z was ją kupi, czy może się orientujecie ile mniej więcej godz.będzie trwała rozgrywka ? bardzo jestem ciekawy, na co liczycie (ja na grafikę, fabułę, rozgrywkę, oraz nie powtarzalny klimat :))Jestem także ciekawy jak będzie reprezentowała zmiana pór roku.
gracz12301 [ Senator ]
Na pewno kupię, no chyba żeby powstał wielki shit, ale wątpię w to. Rozgrywka ma trwać ok. 15 h. Grafa to coś podobnego do GTA 4. A klimat wiadomo, jak to w Mafii, czyli świetny.
Egzek [ Tits Lover ]
ile mniej więcej godz.będzie trwała rozgrywka
jak będzie reprezentowała zmiana pór roku
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10412655&N=1