GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia II

02.07.2010
15:19
[1]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Mafia II

Wątek poświęcony grze Mafia II.Kto z was ją kupi, czy może się orientujecie ile mniej więcej godz.będzie trwała rozgrywka ? bardzo jestem ciekawy, na co liczycie (ja na grafikę, fabułę, rozgrywkę, oraz nie powtarzalny klimat :))Jestem także ciekawy jak będzie reprezentowała zmiana pór roku.

02.07.2010
15:29
[2]

gracz12301 [ Senator ]

Na pewno kupię, no chyba żeby powstał wielki shit, ale wątpię w to. Rozgrywka ma trwać ok. 15 h. Grafa to coś podobnego do GTA 4. A klimat wiadomo, jak to w Mafii, czyli świetny.

02.07.2010
15:32
[3]

Egzek [ Tits Lover ]

ile mniej więcej godz.będzie trwała rozgrywka
jak będzie reprezentowała zmiana pór roku

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10412655&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.