Łoker men [ Generaďż˝ ]
NFS carbon
Mam pytanie czy ta gra jest kontynuacją nfs most wanted?
Czy jest fajna

Santarius [ Death knight ]
Tak NFS Carbon jest fajny. Ma dużo niezłych opcji tuningowania, grafika jest spoko, niewygórowane wymagania sprzętowe. Obecność policji czasami daje mocno w kość. najlepsze jest właśnie to, że są wyścigi w kanionach, pamiętam, że były trudne ale dało się je przejść z odrobiną umiejętności i wytrwałości. Masz tam bardzo dużo licencjonowanych aut. Byłbym zapomniał, oczywiście mamy pomocników, którzy mogą pomóc nam wygrać wyścig. Polecam.
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Oglądałem intro znowu ten asfalt;/
będę mógł go wreszcie skasować?
I ten ch** w czapce chętnie bym go również skasował bo większy cwaniak od razora
I do tego żal godziny jazdy w nfs most wanted i daje się złapać asfaltowi za pierwszym razem!!!!
Po tym jak rozwaliłem czarną listę to powinien koleś lecieć 400 km/h
Ps będzie więcej wyścigów z crosem i czy po intrze by?
vlodek2532 [ Senator ]
tak jest asfalt xD
A co może z NfS'a powinni zrobić rajdy WRC?
Generator sarkazmu on
poza tym w tej grze się jeździ a nie patrzy czy boss ma pedalski ryj więc twórcy wielkiej wagi do tego nie przykładali a fabuła tak na prawdę to tu jest w dupie - bo jak mówiłem tu się jeździ nie goląda film

Łoker men [ Generaďż˝ ]
[4]
ale wiesz jak stymuluje pedalski ryj podczas ostatniego wyścigu bym jechał chyba 400 km/h;d
Nieprawda fabuła jest dobrym dodatkiem do nfs
aha to chyba dzieję się w innym miejscu niż poprzednie miasto czy ten glina nie powinien mieć ograniczonego rewiru?
A boss mnie wkurza bo się rządzi i myśli że jest hardkorem