GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS carbon

02.07.2010
15:04
[1]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

NFS carbon

Mam pytanie czy ta gra jest kontynuacją nfs most wanted?
Czy jest fajna

02.07.2010
15:14
smile
[2]

Santarius [ Death knight ]

Tak NFS Carbon jest fajny. Ma dużo niezłych opcji tuningowania, grafika jest spoko, niewygórowane wymagania sprzętowe. Obecność policji czasami daje mocno w kość. najlepsze jest właśnie to, że są wyścigi w kanionach, pamiętam, że były trudne ale dało się je przejść z odrobiną umiejętności i wytrwałości. Masz tam bardzo dużo licencjonowanych aut. Byłbym zapomniał, oczywiście mamy pomocników, którzy mogą pomóc nam wygrać wyścig. Polecam.

02.07.2010
15:20
[3]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Oglądałem intro znowu ten asfalt;/
będę mógł go wreszcie skasować?
I ten ch** w czapce chętnie bym go również skasował bo większy cwaniak od razora

I do tego żal godziny jazdy w nfs most wanted i daje się złapać asfaltowi za pierwszym razem!!!!
Po tym jak rozwaliłem czarną listę to powinien koleś lecieć 400 km/h

Ps będzie więcej wyścigów z crosem i czy po intrze by?

02.07.2010
15:45
[4]

vlodek2532 [ Senator ]

tak jest asfalt xD

A co może z NfS'a powinni zrobić rajdy WRC?

Generator sarkazmu on

poza tym w tej grze się jeździ a nie patrzy czy boss ma pedalski ryj więc twórcy wielkiej wagi do tego nie przykładali a fabuła tak na prawdę to tu jest w dupie - bo jak mówiłem tu się jeździ nie goląda film

02.07.2010
15:56
smile
[5]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

[4]
ale wiesz jak stymuluje pedalski ryj podczas ostatniego wyścigu bym jechał chyba 400 km/h;d

Nieprawda fabuła jest dobrym dodatkiem do nfs

aha to chyba dzieję się w innym miejscu niż poprzednie miasto czy ten glina nie powinien mieć ograniczonego rewiru?

A boss mnie wkurza bo się rządzi i myśli że jest hardkorem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.