ksips [ Legend ]
Przesyłka pobraniowa - pytanie
Chciałbym wysłać paczkę za pobraniem, mam pomarańczowy kwit wypełniony. Co jeszcze muszę wypełnić? Wiem, że jak chce się kasę do domu to trzeba wypisać taki czerwony "przekaz pocztowy". Co w przypadku gdy chcę kasę na konto? Ten pomarańczowy wystarczy?
N2 [ negroz ]
ksips [ Legend ]
Dzięki.
A tam gdzie jest ta notka w rubrykach "tytułem" to co mam wpisać?

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Tytuł na jaki się umówiłeś. Napisz np. szatan jest wielki, i po sprawie
N3 [ negroz ]
w tytule wpisać sobie możesz 'pobranie' oraz nick użytkownika i numer aukcji, w przypadku dużej liczby przesyłek szybciej jesteś w stanie zidentyfikować przelew na Twoje konto oraz dojść do tego, kto odebrał przesyłkę i uiścił opłatę