GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przesyłka pobraniowa - pytanie

02.07.2010
14:41
[1]

ksips [ Legend ]

Przesyłka pobraniowa - pytanie

Chciałbym wysłać paczkę za pobraniem, mam pomarańczowy kwit wypełniony. Co jeszcze muszę wypełnić? Wiem, że jak chce się kasę do domu to trzeba wypisać taki czerwony "przekaz pocztowy". Co w przypadku gdy chcę kasę na konto? Ten pomarańczowy wystarczy?

02.07.2010
14:45
[2]

N2 [ negroz ]

02.07.2010
15:02
[3]

ksips [ Legend ]

Dzięki.

A tam gdzie jest ta notka w rubrykach "tytułem" to co mam wpisać?

02.07.2010
15:04
smile
[4]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Tytuł na jaki się umówiłeś. Napisz np. szatan jest wielki, i po sprawie

02.07.2010
17:00
[5]

N3 [ negroz ]

w tytule wpisać sobie możesz 'pobranie' oraz nick użytkownika i numer aukcji, w przypadku dużej liczby przesyłek szybciej jesteś w stanie zidentyfikować przelew na Twoje konto oraz dojść do tego, kto odebrał przesyłkę i uiścił opłatę

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.