Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Plus GSM - billing
Temat prosty i pytanie krótkie. Czy jest możliwość uzyskania billingu połączeń nieodebranych (zarówno wychodzących, jak i przychodzących) w Plusie?
up! To dla mnie ważne.