GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nieudana wersja Mariolki...

02.07.2010
14:05
[1]

skizo [ Centurion ]

Nieudana wersja Mariolki...

Przeglądając YT w celu oglądania kabaretów trawiłem na coś takiego...



Kto wytrzyma do końca jest dobry... O_o

02.07.2010
14:20
[2]

grish_em_all [ Legend ]

Nie jestem dobry. 43 sekundy dałem radę.

02.07.2010
14:22
smile
[3]

Jakub130994 [ Konsul ]

Po co ty wogóle na coś takiego wchodzisz i jeszcze piszesz na forum? Przecież to jakieś dzieci "wojny i pocisku'!

02.07.2010
14:24
smile
[4]

mefsybil [ Legend ]

Ja pier...! Wyłączyłem po 11 sekundach, bo aż krew zalewa!

grish_em_all --> Szacun ;))

02.07.2010
14:24
smile
[5]

gracz12301 [ Senator ]

Co to ku*wa jest?

02.07.2010
14:24
smile
[6]

bisfhcrew [ Bis ]

Wszystkie te dzieci youtube'a wyglądają tak samo, ciekawe jak wyglądają nasi prowokatorzy.

02.07.2010
14:27
[7]

Ziomczyk [ Konsul ]

Dopalacze powinny byc zabronione

02.07.2010
14:27
smile
[8]

jees [ Freeride Downhill ]

Daliśmy się nabrać, przecież autor tego wątku, to pewnie jeden z głównych aktorów filmu :)

02.07.2010
14:30
[9]

skizo [ Centurion ]

jees wypraszam sobie :p

02.07.2010
14:31
[10]

Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]

Wyłączyłem po 23 sekundach.

02.07.2010
14:32
[11]

Connor_ [ Are you still there? ]

Wytrzymałem 10s, po tekscie "będzie fajny" odpadłem...

02.07.2010
14:33
[12]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Jak zamkniecie oczy chlopaczek ma faktycznie glos jak jakas Mariolka ;p

02.07.2010
14:36
smile
[13]

gnoll [ Legend ]


Nieudana wersja Mariolki... - gnoll
02.07.2010
14:39
[14]

czekers [ Legend ]

przynajmniej nie przeklinają

02.07.2010
14:39
smile
[15]

Backside [ Senator ]

Ale o co Wam w ogóle chodzi - dzieciaki nagrały sobie dowcipy, a Wy rzucacie bluzgami jakby pojawiła się nowa Rutowicz. Grow up.

Jak widzicie w TV bajkę dla dzieci to też się wydzieracie :)?

02.07.2010
14:44
smile
[16]

figozaur [ aka Lt HitmaN ]

O kur*a Wytrzymalem 2 min. Teraz będzie trauma. Jak to nei przeklinaja?

02.07.2010
14:53
[17]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

ej a to nie jest ten "gangster" z Brooklynu ?

03.07.2010
14:12
[18]

† na drogę [ Centurion ]

Efekt zażywania dopalaczy podczas ciąży

03.07.2010
14:15
[19]

adam11$13 [ In Paradise City ]

10 sekund i ani jednej sekundy więcej

03.07.2010
17:55
[20]

Bobe[X] [ Konsul ]

lol


Nieudana wersja Mariolki... - Bobe[X]
03.07.2010
17:58
[21]

Gilmur [ Kopaczkens ]

3

03.07.2010
18:41
[22]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

I gdzie byli rodzice !!!

03.07.2010
18:52
[23]

polak111 [ Legend ]

Dobrze, że są wuwuzele na YT :)

04.07.2010
08:18
[24]

SutiL [ Generaďż˝ ]

1szy post zniszzył mi psychikę, ale broooklyn tak głupi że dobry :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.